Dostawy wyrobów medycznych do embolizacji
Buyer: Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T.Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej
- Published
- 13 May 2024
- Submission deadline
- 27 May 2024, 10:00
- Estimated value
- 9,379,440 zł
- Place of performance
- Wrocław, PL514
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00280679-2024
- Reference
- f10cbe8c-2678-4665-9ff8-7885b3288eb0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33124210Material para radiodiagnóstico
Description
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do embolizacji według poniższych części: Zadanie 1 - Zadanie 30. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorach umów (załącznik nr 3 do SWZ, załącznik nr 3a do SWZ, załącznik nr 3b do SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają wzory umów, stanowiące integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 11 do SWZ). W treści ogłoszenia podano szacunkową całkowitą wartość przedmiotu zamówienia z "prawem opcji" dotyczy wartości całego zamówienia, a także poszczególnych jego części. Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono wstępnych konsultacji rynkowych.
Lots (30)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Zadanie 1 | 33124210 Material para radiodiagnóstico | 35,840 zł |
| 2 | Zadanie 2 | 33124210 Material para radiodiagnóstico | 12,000 zł |
| 3 | Zadanie 3 | 33124210 Material para radiodiagnóstico | 128,000 zł |
| 4 | Zadanie 4 | 33124210 Material para radiodiagnóstico | 37,760 zł |
| 5 | Zadanie 5 | 33124210 Material para radiodiagnóstico | 150,080 zł |
| 6 | Zadanie 6 | 33124210 Material para radiodiagnóstico | 12,160 zł |
| 7 | Zadanie 7 | 33124210 Material para radiodiagnóstico | 182,400 zł |
| 8 | Zadanie 8 | 33124210 Material para radiodiagnóstico | 3,200 zł |
| 9 | Zadanie 9 | 33124210 Material para radiodiagnóstico | 4,320 zł |
| 10 | Zadanie 10 | 33124210 Material para radiodiagnóstico | 1,334,400 zł |
| 11 | Zadanie 11 | 33124210 Material para radiodiagnóstico | 56,000 zł |
| 12 | Zadanie 12 | 33124210 Material para radiodiagnóstico | 216,000 zł |
| 13 | Zadanie 13 | 33124210 Material para radiodiagnóstico | 376,000 zł |
| 14 | Zadanie 14 | 33124210 Material para radiodiagnóstico | 1,120,000 zł |
| 15 | Zadanie 15 | 33124210 Material para radiodiagnóstico | 128,000 zł |
| 16 | Zadanie 16 | 33124210 Material para radiodiagnóstico | 77,760 zł |
| 17 | Zadanie 17 | 33124210 Material para radiodiagnóstico | 8,000 zł |
| 18 | Zadanie 18 | 33124210 Material para radiodiagnóstico | 96,000 zł |
| 19 | Zadanie 19 | 33124210 Material para radiodiagnóstico | 676,800 zł |
| 20 | Zadanie 20 | 33124210 Material para radiodiagnóstico | 160,000 zł |
| 21 | Zadanie 21 | 33124210 Material para radiodiagnóstico | 240,000 zł |
| 22 | Zadanie 22 | 33124210 Material para radiodiagnóstico | 480,000 zł |
| 23 | Zadanie 23 | 33124210 Material para radiodiagnóstico | 486,400 zł |
| 24 | Zadanie 24 | 33124210 Material para radiodiagnóstico | 323,200 zł |
| 25 | Zadanie 25 | 33124210 Material para radiodiagnóstico | 144,000 zł |
| 26 | Zadanie 26 | 33124210 Material para radiodiagnóstico | 1,108,720 zł |
| 27 | Zadanie 27 | 33124210 Material para radiodiagnóstico | 32,000 zł |
| 28 | Zadanie 28 | 33124210 Material para radiodiagnóstico | 1,280,000 zł |
| 29 | Zadanie 29 | 33124210 Material para radiodiagnóstico | 368,000 zł |
| 30 | Zadanie 30 | 33124210 Material para radiodiagnóstico | 102,400 zł |
Award criteria
- Price — Waga kryterium wynosi 90%
- Price — Waga kryterium wynosi 90%
- Price — Waga kryterium wynosi 90%
- Price — Waga kryterium wynosi 90%
- Price — Waga kryterium wynosi 90%
- Price — Waga kryterium wynosi 90%
- Price — Waga kryterium wynosi 90%
- Quality — Waga kryterium wynosi 10%
- Quality — Waga kryterium wynosi 10%
- Quality — Waga kryterium wynosi 10%
- Quality — Waga kryterium wynosi 10%
- Quality — Waga kryterium wynosi 10%
Official publications
- TED · 00280679-2024 · 13 May 2024
- OJS · 92/2024 · 13 May 2024
Other tenders from Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T.Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej
- Usługa odbioru i utylizacji odpadów medycznych
- Dostawy aparatury medycznej w ramach rozbudowy bazy sprzętowej Oddziału Neurochirurgii, jako realizacja dotacji Województwa Dolnośląskiego…
- Dostawa wyrobów medycznych dla Pracowni Neuroradiologii Zabiegowej
- Dostawy środków kontrastowych
- Dostawy radiofarmaceutyku do programu lekowego wraz z aminokwasami do infuzji, roztworu Octreotidum, produktu leczniczego do procedury RDTL
- Dostawy aparatury medycznej jako realizacja wniosku do Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności – KPO nr KPOD.07.02-IP.10-0360/25
- Dostawy radiofarmaceutyku do programu lekowego wraz z aminokwasami do infuzji, roztworu Octreotidum, produktu leczniczego do procedury RDTL
- Dostawy produktów leczniczych do programów lekowych Nusinersen i Risdiplamum
- Dostawy igieł, strzykawek, wenflonów
- Dostawy wyrobów medycznych do embolizacji