Dostawy wyrobów medycznych do ablacji 3D
Buyer: Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T.Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej
- Published
- 16 September 2024
- Submission deadline
- 24 October 2024, 10:00
- Estimated value
- 8,125,343 zł
- Place of performance
- Wrocław, PL514
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00553024-2024
- Reference
- 7f9757a3-0e35-4115-9be3-581413d1c2b9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33140000Material médico fungible
- 33190000Instrumentos y aparatos médicos diversos
- 33182240Partes y accesorios de marcapasos
- 79632000Servicios de formación de personal
Description
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do ablacji 3D według poniższych części: Zadanie 1, Zadanie 2, Zadanie 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ), „Kartach Parametrów” (załącznik nr 2a do SWZ) oraz we wzorach umów (załącznik nr 3, załącznik nr 3a SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. 3. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają wzory umów, stanowiące integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 11 do SWZ). W treści ogłoszenia podano szacunkową całkowitą wartość przedmiotu zamówienia z "prawem opcji" - dotyczy wartości całego zamówienia, a także poszczególnych jego części. Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono wstępnych konsultacji rynkowych.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Zadanie 1 | 33140000 Material médico fungible | 5,108,000 zł |
| 2 | Zadanie 2 | 33140000 Material médico fungible | 2,855,343 zł |
| 3 | Zadanie 3 | 33182240 Partes y accesorios de marcapasos | 162,000 zł |
Award criteria
- Price — Waga kryterium wynosi 60%
- Price — Waga kryterium wynosi 60%
- Quality — Waga kryterium wynosi 40%
- Quality — Waga kryterium wynosi 40%
- Price — Waga kryterium wynosi 80%
- Quality — Waga kryterium wynosi 20%
Official publications
- TED · 00553024-2024 · 16 September 2024
- OJS · 180/2024 · 16 September 2024
Other tenders from Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T.Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej
- Usługa odbioru i utylizacji odpadów medycznych
- Dostawy aparatury medycznej w ramach rozbudowy bazy sprzętowej Oddziału Neurochirurgii, jako realizacja dotacji Województwa Dolnośląskiego…
- Dostawa wyrobów medycznych dla Pracowni Neuroradiologii Zabiegowej
- Dostawy środków kontrastowych
- Dostawy radiofarmaceutyku do programu lekowego wraz z aminokwasami do infuzji, roztworu Octreotidum, produktu leczniczego do procedury RDTL
- Dostawy aparatury medycznej jako realizacja wniosku do Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności – KPO nr KPOD.07.02-IP.10-0360/25
- Dostawy radiofarmaceutyku do programu lekowego wraz z aminokwasami do infuzji, roztworu Octreotidum, produktu leczniczego do procedury RDTL
- Dostawy produktów leczniczych do programów lekowych Nusinersen i Risdiplamum
- Dostawy igieł, strzykawek, wenflonów
- Dostawy wyrobów medycznych do embolizacji