El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

dostawy warzyw i owoców

Buyer: Centrum Usług Logistycznych

Published
5 April 2024
Submission deadline
15 May 2024, 10:00
Place of performance
Warszawa, PL911
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00202123-2024
Reference
e2e51a8d-a341-486b-ad66-8247e640194f
Official source
Official source

CPV codes

Description

przetarg nieograniczony na dostawy warzyw i owoców do obiektów Centrum Usług Logistycznych

Lots (7)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 dostawa warzyw i owoców część nr 1
Zakopane, PL911
15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos
2 dostawa warzyw i owoców część nr 2
Świnoujście, PL428
15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos
3 dostawa warzyw i owoców część nr 3
Polańczyk, PL911
15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos
4 dostawa warzyw i owoców część nr 4
Międzyzdroje, PL633
15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos
5 dostawa warzyw i owoców część nr 5
Warszawa, PL911
15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos
6 dostawa warzyw i owoców część nr 6
Warszawa, PL911
15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos
7 dostawa warzyw i owoców część nr 7
Wrocław, PL514
15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos

Award criteria

Official publications