Dostawy środków myjąco-dezynfekujących
Buyer: Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego
- Published
- 20 December 2023
- Submission deadline
- 9 January 2024, 12:30
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00773247-2023
- Reference
- 33806d2b-685c-4efc-814d-b4a60651ab8e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33631600Antisépticos y desinfectantes
- 33711500Productos para el cuidado de la piel
- 33741100Jabón de manos
- 33711740Baños bucales
Description
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy środków myjąco-dezynfekujących, których rodzaj, ilość i szczegółowy opis zawarte zostały w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ na zasadach określonych w Załączniku nr 4 do SWZ. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Lots (17)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Zadanie nr 1: Dostawy preparatu chlorowego do dezynfekcji dużych powierzchni zanieczyszczonych organicznie | 33631600 Antisépticos y desinfectantes | — |
| 2 | Zadanie nr 2: Dostawy rękawic do toalety pacjenta | 33711500 Productos para el cuidado de la piel | — |
| 3 | Zadanie nr 3: Dostawy emulsji natłuszczającej o działaniu pielęgnującym do rąk | 33711500 Productos para el cuidado de la piel | — |
| 4 | Zadanie nr 4: Dostawy suchych chusteczek do dezynfekcji powierzchni sprzętu medycznego | 33631600 Antisépticos y desinfectantes | — |
| 5 | Zadanie nr 5: Dostawy preparatu do mycia i dezynfekcji narzędzi, sprzętu anestezjologicznego oraz endoskopów | 33631600 Antisépticos y desinfectantes | — |
| 6 | Zadanie nr 6: Dostawy preparatu do sterylizacji i dezynfekcji myjni endoskopowych | 33631600 Antisépticos y desinfectantes | — |
| 7 | Zadanie nr 7: Dostawy środka dezynfekcyjnego do urządzenia Nocospray, które posiada Zamawiający | 33631600 Antisépticos y desinfectantes | — |
| 8 | Zadanie nr 8: Dostawy emulsji myjącej do rąk | 33741100 Jabón de manos | — |
| 9 | Zadanie nr 9: Dostawy preparatu do dezynfekcji powierzchni wyrobów medycznych w szczególności zewnętrznych elementów centralnych i obwodowych cewników naczyniowych | 33631600 Antisépticos y desinfectantes | — |
| 10 | Zadanie nr 10: Dostawy materiałów myjąco-dezynfekujących | 33631600 Antisépticos y desinfectantes | — |
| 11 | Zadanie nr 11: Dostawy antybakteryjnego płynu do płukania jamy ustnej i gardła, o smaku miętowym | 33711740 Baños bucales | — |
| 12 | Zadanie nr 12: Dostawy preparatu do pielęgnacji ran | 33631600 Antisépticos y desinfectantes | — |
| 13 | Zadanie nr 13: Dostawy chusteczek sporobójczych do głowic przezprzełykowych | 33631600 Antisépticos y desinfectantes | — |
| 14 | Zadanie nr 14: Dostawy preparatów alkoholowych do higienicznej dezynfekcji rąk | 33631600 Antisépticos y desinfectantes | — |
| 15 | Zadanie nr 15: Dostawy płynów dezynfekcyjnych do myjni OLYMPUS ETD4 | 33631600 Antisépticos y desinfectantes | — |
| 16 | Zadanie nr 16: Dostawy sporobójczego środka dezynfekującego | 33631600 Antisépticos y desinfectantes | — |
| 17 | Zadanie nr 17: Dostawy środków do płukania i leczenia ran | 33631600 Antisépticos y desinfectantes | — |
Award criteria
- Price — Cena 100%
Official publications
- TED · 00773247-2023 · 20 December 2023
- OJS · 245/2023 · 20 December 2023
Other tenders from Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego
- Dostawy asortymentu jednorazowego wraz z dzierżawą aparatów dla Banku Krwi, Laboratorium Mikrobiologicznego, Laboratorium Analitycznego…
- świadczenie usługi pełnego serwisowania w celu utrzymania w ciągłej pełnosprawności tomografu komputerowego SOMATOM DEFINITION AS przez…
- Dostawa urządzeń dla Oddziału Rehabilitacji Ogólnoustrojowej - znak sprawy: Z/53/PN/26
- Dostawy leków i wyrobów medycznych - znak sprawy: Z/47/PN/26
- Dostawy asortymentu jednorazowego dla Oddziału Kardiochirurgii na okres 24 miesięcy- znak sprawy Z/90/PN/26
- Dostawy materiałów szewnych - znak sprawy: Z/23/PN/26
- Dostawy materiałów szewnych - znak sprawy: Z/23/PN/26
- Dostawy obłożeń chirurgicznych na okres 24 miesięcy - znak sprawy: Z51/PN/26
- Dostawy asortymentu jednorazowego dla Oddziału Chirurgii Naczyń na okres 24 miesięcy- znak sprawy: Z/82/PN/26
- Dostawa spirometrów - znak sprawy: Z/67/PN/26