Dostawy rękawic diagnostycznych oraz chirurgicznych
Buyer: Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T.Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej
- Published
- 16 December 2025
- Estimated value
- 2,271,743 zł
- Place of performance
- Wrocław, PL514
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00836187-2025
- Reference
- 2fb0915a-c805-432b-817d-bd009d1b5213
- Official source
- Official source
CPV codes
- 18424300Guantes desechables
- 33141420Guantes quirúrgicos
Description
Przedmiotem zamówienia są dostawy rękawic diagnostycznych oraz chirurgicznych według poniższych części: ZADANIE 1, ZADANIE 2, ZADANIE 3, ZADANIE 4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawiera wzór umowy, stanowiący integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 11 do SWZ). W treści ogłoszenia podano szacunkową całkowitą wartość przedmiotu zamówienia z "prawem opcji" - dotyczy wartości całego zamówienia, a także poszczególnych jego części. Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono wstępnych konsultacji rynkowych. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i następnych ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024r. poz. 1320 ze zm.) zwanej dalej…
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1.Rękawice foliowe | 18424300 Guantes desechables | 6,038 zł |
| 2 | 2.Rękawice diagnostyczne niejałowe | 18424300 Guantes desechables | 1,668,560 zł |
| 3 | 3.Rękawice chirurgiczne | 18424300 Guantes desechables | 564,797 zł |
| 4 | 4.Rękawice foliowe | 18424300 Guantes desechables | 32,348 zł |
Award criteria
- Price — Cena stanowi 100 %
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Zarys International Group Sp. z o. o. Sp. K. | 674,200 zł | — |
| MERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNA | 195,858 zł | — |
| MERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNA | 19,375 zł | — |
| MERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNA | 2,489 zł | — |
Official publications
- TED · 00836187-2025 · 16 December 2025
- OJS · 242/2025 · 16 December 2025
Other tenders from Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T.Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej
- Usługa odbioru i utylizacji odpadów medycznych
- Dostawy aparatury medycznej w ramach rozbudowy bazy sprzętowej Oddziału Neurochirurgii, jako realizacja dotacji Województwa Dolnośląskiego…
- Dostawa wyrobów medycznych dla Pracowni Neuroradiologii Zabiegowej
- Dostawy środków kontrastowych
- Dostawy radiofarmaceutyku do programu lekowego wraz z aminokwasami do infuzji, roztworu Octreotidum, produktu leczniczego do procedury RDTL
- Dostawy aparatury medycznej jako realizacja wniosku do Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności – KPO nr KPOD.07.02-IP.10-0360/25
- Dostawy radiofarmaceutyku do programu lekowego wraz z aminokwasami do infuzji, roztworu Octreotidum, produktu leczniczego do procedury RDTL
- Dostawy produktów leczniczych do programów lekowych Nusinersen i Risdiplamum
- Dostawy igieł, strzykawek, wenflonów
- Dostawy wyrobów medycznych do embolizacji