Dostawy produktu leczniczego Nusinersen
Buyer: Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T.Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej
- Published
- 16 September 2024
- Submission deadline
- 24 October 2024, 09:00
- Estimated value
- 67,872,000 zł
- Place of performance
- Wrocław, PL514
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00553579-2024
- Reference
- ca862ffb-8356-4d52-b360-5c103078413e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33661000Medicamentos para el sistema nervioso
Description
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Przedmiotem zamówienia są dostawy produktu leczniczego Nusinersen. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2) oraz we Wzorze umowy (załącznik nr 3) stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawiera wzór umowy, stanowiący integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ). W treści ogłoszenia podano szacunkową całkowitą wartość przedmiotu zamówienia z "prawem opcji" - dotyczy wartości całego zamówienia. Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono wstępnych konsultacji rynkowych.
Award criteria
- Price — Waga kryterium wynosi 100%
Official publications
- TED · 00553579-2024 · 16 September 2024
- OJS · 180/2024 · 16 September 2024
Other tenders from Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T.Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej
- Usługa odbioru i utylizacji odpadów medycznych
- Dostawy aparatury medycznej w ramach rozbudowy bazy sprzętowej Oddziału Neurochirurgii, jako realizacja dotacji Województwa Dolnośląskiego…
- Dostawa wyrobów medycznych dla Pracowni Neuroradiologii Zabiegowej
- Dostawy środków kontrastowych
- Dostawy radiofarmaceutyku do programu lekowego wraz z aminokwasami do infuzji, roztworu Octreotidum, produktu leczniczego do procedury RDTL
- Dostawy aparatury medycznej jako realizacja wniosku do Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności – KPO nr KPOD.07.02-IP.10-0360/25
- Dostawy radiofarmaceutyku do programu lekowego wraz z aminokwasami do infuzji, roztworu Octreotidum, produktu leczniczego do procedury RDTL
- Dostawy produktów leczniczych do programów lekowych Nusinersen i Risdiplamum
- Dostawy igieł, strzykawek, wenflonów
- Dostawy wyrobów medycznych do embolizacji