Dostawy produktów leczniczych do programów lekowych i leków różnych
Buyer: Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T.Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej
- Published
- 28 November 2024
- Submission deadline
- 30 December 2024, 09:00
- Estimated value
- 26,179,238 zł
- Place of performance
- Wrocław, PL514
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00727782-2024
- Reference
- 66a5bba8-2560-4e3e-8709-059726ac8635
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33651520Inmunoglobulinas
- 33141320Agujas para uso médico
- 33141310Jeringas
- 33141000Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
- 33198200Bolsas o envoltorios de papel para esterilización
- 33141110Apósitos
- 33622100Medicamentos usados en cardioterapia
- 33622800Medicamentos que actúan sobre el sistema renina-angiotensina
Description
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Przedmiotem zamówienia są Dostawy produktów leczniczych do programów lekowych i leków różnych według poniższych części: Zadanie 1 - Zadanie 19. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2) oraz we Wzorze umowy I (załącznik nr 3), Wzorze umowy II (załącznik nr 3a) oraz we Wzorze umowy III (załącznik nr 3b) stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ). W treści ogłoszenia podano szacunkową całkowitą wartość przedmiotu zamówienia z "prawem opcji" - dotyczy wartości całego zamówienia, a także poszczególnych jego części. Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono wstępnych konsultacji rynkowych.
Lots (19)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Zadanie 1 | 33652300 Inmunosupresores | 1,069,158 zł |
| 2 | Zadanie 2 | 33661300 Antiepilépticos | 3,086,720 zł |
| 3 | Zadanie 3 | 33652300 Inmunosupresores | 956,996 zł |
| 4 | Zadanie 4 | 33652000 Agentes antineoplásicos e inmunomoduladores | 1,471,492 zł |
| 5 | Zadanie 5 | 33652100 Agentes antineoplásicos | 6,161,250 zł |
| 6 | Zadanie 6 | 33661400 Antiparkinsonianos | 2,369,362 zł |
| 7 | Zadanie 7 | 33651520 Inmunoglobulinas | 7,056,314 zł |
| 8 | Zadanie 8 | 33661700 Otros medicamentos del sistema nervioso | 1,778,857 zł |
| 9 | Zadanie 9 | 33632100 Antiinflamatorios y antirreumáticos | 230,550 zł |
| 10 | Zadanie 10 | 33652100 Agentes antineoplásicos | 202,359 zł |
| 11 | Zadanie 11 | 33632100 Antiinflamatorios y antirreumáticos | 1,472,694 zł |
| 12 | Zadanie 12 | 33622800 Medicamentos que actúan sobre el sistema renina-angiotensina | 7,060 zł |
| 13 | Zadanie 13 | 33661300 Antiepilépticos | 365 zł |
| 14 | Zadanie 14 | 33661300 Antiepilépticos | 1,106 zł |
| 15 | Zadanie 15 | 33661300 Antiepilépticos | 958 zł |
| 16 | Zadanie 16 | 33661300 Antiepilépticos | 1,272 zł |
| 17 | Zadanie 17 | 33661300 Antiepilépticos | 8,257 zł |
| 18 | Zadanie 18 | 33661300 Antiepilépticos | 5,386 zł |
| 19 | Zadanie 19 | 33661300 Antiepilépticos | 2,009 zł |
Award criteria
- Price — Waga kryterium wynosi 100%
Official publications
- TED · 00727782-2024 · 28 November 2024
- OJS · 232/2024 · 28 November 2024
Other tenders from Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T.Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej
- Usługa odbioru i utylizacji odpadów medycznych
- Dostawy aparatury medycznej w ramach rozbudowy bazy sprzętowej Oddziału Neurochirurgii, jako realizacja dotacji Województwa Dolnośląskiego…
- Dostawa wyrobów medycznych dla Pracowni Neuroradiologii Zabiegowej
- Dostawy środków kontrastowych
- Dostawy radiofarmaceutyku do programu lekowego wraz z aminokwasami do infuzji, roztworu Octreotidum, produktu leczniczego do procedury RDTL
- Dostawy aparatury medycznej jako realizacja wniosku do Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności – KPO nr KPOD.07.02-IP.10-0360/25
- Dostawy radiofarmaceutyku do programu lekowego wraz z aminokwasami do infuzji, roztworu Octreotidum, produktu leczniczego do procedury RDTL
- Dostawy produktów leczniczych do programów lekowych Nusinersen i Risdiplamum
- Dostawy igieł, strzykawek, wenflonów
- Dostawy wyrobów medycznych do embolizacji