Dostawy produktów leczniczych - antybiotyki
Buyer: Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T.Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej
- Published
- 12 July 2024
- Submission deadline
- 19 August 2024, 09:00
- Estimated value
- 10,780,468 zł
- Place of performance
- Wrocław, PL514
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00419432-2024
- Reference
- b46c4f79-4c76-44bc-b1ee-1b921ca0dae7
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33651100Antibacterianos para uso sistémico
- 33600000Productos farmacéuticos
- 33614000Antidiarreicos, antiinflamatorios y antiinfecciosos intestinales
- 33631100Antifúngicos usados en dermatología
- 33631400Antibióticos y quimioterápicos para uso en dermatología
- 33631500Corticosteroides usados en dermatología y en preparados dermatológicos
- 33641100Antiinfecciosos y antisépticos ginecológicos
- 33651200Antimicóticos para uso sistémico
Description
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp.1. Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych – antybiotyków według poniższych części: Zadanie 1 - Zadanie 27. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2) oraz we Wzorze umowy (załącznik nr 3) stanowiącym integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ). W treści ogłoszenia podano szacunkową całkowitą wartość przedmiotu zamówienia z "prawem opcji" - dotyczy wartości całego zamówienia, a także poszczególnych jego części. Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono wstępnych konsultacji rynkowych.
Lots (27)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Zadanie 1 | 33651100 Antibacterianos para uso sistémico | 2,350,296 zł |
| 2 | Zadanie 2 | 33651100 Antibacterianos para uso sistémico | 1,440,118 zł |
| 3 | Zadanie 3 | 33651100 Antibacterianos para uso sistémico | 84,320 zł |
| 4 | Zadanie 4 | 33651100 Antibacterianos para uso sistémico | 630,952 zł |
| 5 | Zadanie 5 | 33651100 Antibacterianos para uso sistémico | 269,174 zł |
| 6 | Zadanie 6 | 33651100 Antibacterianos para uso sistémico | 484,371 zł |
| 7 | Zadanie 7 | 33651100 Antibacterianos para uso sistémico | 13,658 zł |
| 8 | Zadanie 8 | 33651400 Antivirales para uso sistémico | 269,520 zł |
| 9 | Zadanie 9 | 33651100 Antibacterianos para uso sistémico | 293,565 zł |
| 10 | Zadanie 10 | 33651200 Antimicóticos para uso sistémico | 17,971 zł |
| 11 | Zadanie 11 | 33651100 Antibacterianos para uso sistémico | 476,112 zł |
| 12 | Zadanie 12 | 33651200 Antimicóticos para uso sistémico | 21,245 zł |
| 13 | Zadanie 13 | 33651100 Antibacterianos para uso sistémico | 41,155 zł |
| 14 | Zadanie 14 | 33651100 Antibacterianos para uso sistémico | 23,552 zł |
| 15 | Zadanie 15 | 33651100 Antibacterianos para uso sistémico | 805,822 zł |
| 16 | Zadanie 16 | 33631400 Antibióticos y quimioterápicos para uso en dermatología | 487,278 zł |
| 17 | Zadanie 17 | 33651100 Antibacterianos para uso sistémico | 247,013 zł |
| 18 | Zadanie 18 | 33651100 Antibacterianos para uso sistémico | 1,481,423 zł |
| 19 | Zadanie 19 | 33651100 Antibacterianos para uso sistémico | 905,700 zł |
| 20 | Zadanie 20 | 33651100 Antibacterianos para uso sistémico | 166,662 zł |
| 21 | Zadanie 21 | 33651200 Antimicóticos para uso sistémico | 33,280 zł |
| 22 | Zadanie 22 | 33651100 Antibacterianos para uso sistémico | 88,960 zł |
| 23 | Zadanie 23 | 33651100 Antibacterianos para uso sistémico | 51,240 zł |
| 24 | Zadanie 24 | 33651100 Antibacterianos para uso sistémico | 23,786 zł |
| 25 | Zadanie 25 | 33651100 Antibacterianos para uso sistémico | 2,717 zł |
| 26 | Zadanie 26 | 33651100 Antibacterianos para uso sistémico | 52,800 zł |
| 27 | Zadanie 27 | 33651100 Antibacterianos para uso sistémico | 17,778 zł |
Award criteria
- Price — Waga kryterium wynosi 100%
Official publications
- TED · 00419432-2024 · 12 July 2024
- OJS · 135/2024 · 12 July 2024
Other tenders from Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T.Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej
- Usługa odbioru i utylizacji odpadów medycznych
- Dostawy aparatury medycznej w ramach rozbudowy bazy sprzętowej Oddziału Neurochirurgii, jako realizacja dotacji Województwa Dolnośląskiego…
- Dostawa wyrobów medycznych dla Pracowni Neuroradiologii Zabiegowej
- Dostawy środków kontrastowych
- Dostawy radiofarmaceutyku do programu lekowego wraz z aminokwasami do infuzji, roztworu Octreotidum, produktu leczniczego do procedury RDTL
- Dostawy aparatury medycznej jako realizacja wniosku do Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności – KPO nr KPOD.07.02-IP.10-0360/25
- Dostawy radiofarmaceutyku do programu lekowego wraz z aminokwasami do infuzji, roztworu Octreotidum, produktu leczniczego do procedury RDTL
- Dostawy produktów leczniczych do programów lekowych Nusinersen i Risdiplamum
- Dostawy igieł, strzykawek, wenflonów
- Dostawy wyrobów medycznych do embolizacji