El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Dostawy płynów infuzyjnych - sprawa nr Z/68/PN/24

Buyer: Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego

Published
8 August 2024
Submission deadline
13 September 2024, 12:00
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00477465-2024
Reference
376706a8-e217-49f1-871b-4663ea1654c6
Official source
Official source

CPV codes

Description

1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy przez Wykonawcę do Zamawiającego płynów infuzyjnych (zwanych dalej zamiennie towarem lub produktami) w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ, na zasadach określonych w Załączniku nr 4 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Zadanie nr 1 – Dostawy płynów infuzyjnych Zadanie nr 2 – Dostawy płynów infuzyjnych Zadanie nr 3 – Dostawy płynów infuzyjnych Zadanie nr 4 – Dostawy płynów infuzyjnych Zadanie nr 5 – Dostawy płynów infuzyjnych Zadanie nr 6 – Dostawy płynów infuzyjnych Zadanie nr 7 – Dostawy płynów infuzyjnych Zadanie nr 8 – Dostawy płynów infuzyjnych Zadanie nr 9 – Dostawy płynów infuzyjnych Zadanie nr 10 – Dostawy płynów infuzyjnych zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części. W trakcie badania i oceny ofert Zamawiający będzie rozpatrywał każde zadanie oddzielnie. 3. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego prze…

Lots (10)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Zadanie nr 1 – Dostawy płynów infuzyjnych
PL616
33600000 Productos farmacéuticos
2 Zadanie nr 2 – Dostawy płynów infuzyjnych
PL616
33600000 Productos farmacéuticos
3 Zadanie nr 3 – Dostawy płynów infuzyjnych
PL616
33600000 Productos farmacéuticos
4 Zadanie nr 4 – Dostawy płynów infuzyjnych
PL616
33600000 Productos farmacéuticos
5 Zadanie nr 5 – Dostawy płynów infuzyjnych
PL616
33600000 Productos farmacéuticos
6 Zadanie nr 6 – Dostawy płynów infuzyjnych
PL616
33600000 Productos farmacéuticos
7 Zadanie nr 7 – Dostawy płynów infuzyjnych
PL616
33600000 Productos farmacéuticos
8 Zadanie nr 8 – Dostawy płynów infuzyjnych
PL616
33600000 Productos farmacéuticos
9 Zadanie nr 9 – Dostawy płynów infuzyjnych
PL616
33600000 Productos farmacéuticos
10 Zadanie nr 10 – Dostawy płynów infuzyjnych
PL616
33600000 Productos farmacéuticos

Award criteria

Official publications

Other tenders from Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego