El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Dostawy materiałów opatrunkowych zwykłych

Buyer: Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T.Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej

Published
21 July 2025
Submission deadline
5 August 2025, 09:00
Estimated value
1,348,480 zł
Place of performance
Wrocław, PL514
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00476492-2025
Reference
39696eab-0e49-4153-b1f2-28cbcbb7552e
Official source
Official source

CPV codes

Description

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Przedmiotem zamówienia są Dostawy materiałów opatrunkowych zwykłych według poniższych części: Zadanie 1 - Zadanie 26. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ). W treści ogłoszenia podano szacunkową całkowitą wartość przedmiotu zamówienia z "prawem opcji" - dotyczy wartości całego zamówienia, a także poszczególnych jego części. Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono wstępnych konsultacji rynkowych.

Lots (26)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Zadanie 1
PL514
33141113 Vendajes 71,562 zł
2 Zadanie 2
PL514
33141110 Apósitos 30,059 zł
3 Zadanie 3
PL514
33141119 Compresas 134,470 zł
4 Zadanie 4
PL514
33141119 Compresas 45,600 zł
5 Zadanie 5
PL514
33141119 Compresas 1,083 zł
6 Zadanie 6
PL514
33141119 Compresas 22,278 zł
7 Zadanie 7
PL514
33141119 Compresas 134,080 zł
8 Zadanie 8
PL514
39518000 Ropa de hospital 17,539 zł
9 Zadanie 9
PL514
39518000 Ropa de hospital 18,432 zł
10 Zadanie 10
PL514
33141112 Esparadrapos 64,862 zł
11 Zadanie 11
PL514
33141112 Esparadrapos 10,631 zł
12 Zadanie 12
PL514
33141113 Vendajes 28,704 zł
13 Zadanie 13
PL514
33141110 Apósitos 39,358 zł
14 Zadanie 14
PL514
33141113 Vendajes 197,760 zł
15 Zadanie 15
PL514
33141113 Vendajes 161,858 zł
16 Zadanie 16
PL514
33141111 Apósitos adhesivos 78,273 zł
17 Zadanie 17
PL514
33141110 Apósitos 17,453 zł
18 Zadanie 18
PL514
33141110 Apósitos 16,507 zł
19 Zadanie 19
PL514
33141112 Esparadrapos 140,144 zł
20 Zadanie 20
PL514
33141112 Esparadrapos 12,943 zł
21 Zadanie 21
PL514
39512200 Fundas de edredón 1,214 zł
22 Zadanie 22
PL514
33141114 Gasa para uso médico 59,136 zł
23 Zadanie 23
PL514
33141112 Esparadrapos 429 zł
24 Zadanie 24
PL514
33141110 Apósitos 12,267 zł
25 Zadanie 25
PL514
33140000 Material médico fungible 534 zł
26 Zadanie 26
PL514
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos 31,304 zł

Award criteria

Official publications

Other tenders from Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T.Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej