Dostawy materiałów opatrunkowych zwykłych
Buyer: Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T.Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej
- Published
- 25 July 2025
- Submission deadline
- 6 August 2025, 09:00
- Estimated value
- 1,348,480 zł
- Place of performance
- Wrocław, PL514
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00487295-2025
- Reference
- 39696eab-0e49-4153-b1f2-28cbcbb7552e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141119Compresas
- 33141111Apósitos adhesivos
- 33141110Apósitos
- 33141113Vendajes
- 33141114Gasa para uso médico
- 39518000Ropa de hospital
- 33141112Esparadrapos
- 39512200Fundas de edredón
Description
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Przedmiotem zamówienia są Dostawy materiałów opatrunkowych zwykłych według poniższych części: Zadanie 1 - Zadanie 26. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ). W treści ogłoszenia podano szacunkową całkowitą wartość przedmiotu zamówienia z "prawem opcji" - dotyczy wartości całego zamówienia, a także poszczególnych jego części. Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono wstępnych konsultacji rynkowych.
Lots (26)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Zadanie 1 | 33141113 Vendajes | 71,562 zł |
| 2 | Zadanie 2 | 33141110 Apósitos | 30,059 zł |
| 3 | Zadanie 3 | 33141119 Compresas | 134,470 zł |
| 4 | Zadanie 4 | 33141119 Compresas | 45,600 zł |
| 5 | Zadanie 5 | 33141119 Compresas | 1,083 zł |
| 6 | Zadanie 6 | 33141119 Compresas | 22,278 zł |
| 7 | Zadanie 7 | 33141119 Compresas | 134,080 zł |
| 8 | Zadanie 8 | 39518000 Ropa de hospital | 17,539 zł |
| 9 | Zadanie 9 | 39518000 Ropa de hospital | 18,432 zł |
| 10 | Zadanie 10 | 33141112 Esparadrapos | 64,862 zł |
| 11 | Zadanie 11 | 33141112 Esparadrapos | 10,631 zł |
| 12 | Zadanie 12 | 33141113 Vendajes | 28,704 zł |
| 13 | Zadanie 13 | 33141110 Apósitos | 39,358 zł |
| 14 | Zadanie 14 | 33141113 Vendajes | 197,760 zł |
| 15 | Zadanie 15 | 33141113 Vendajes | 161,858 zł |
| 16 | Zadanie 16 | 33141111 Apósitos adhesivos | 78,273 zł |
| 17 | Zadanie 17 | 33141110 Apósitos | 17,453 zł |
| 18 | Zadanie 18 | 33141110 Apósitos | 16,507 zł |
| 19 | Zadanie 19 | 33141112 Esparadrapos | 140,144 zł |
| 20 | Zadanie 20 | 33141112 Esparadrapos | 12,943 zł |
| 21 | Zadanie 21 | 39512200 Fundas de edredón | 1,214 zł |
| 22 | Zadanie 22 | 33141114 Gasa para uso médico | 59,136 zł |
| 23 | Zadanie 23 | 33141112 Esparadrapos | 429 zł |
| 24 | Zadanie 24 | 33141110 Apósitos | 12,267 zł |
| 25 | Zadanie 25 | 33140000 Material médico fungible | 534 zł |
| 26 | Zadanie 26 | 33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos | 31,304 zł |
Award criteria
- Price — Waga kryterium wynosi 100%
Official publications
- TED · 00487295-2025 · 25 July 2025
- OJS · 141/2025 · 25 July 2025
Other tenders from Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T.Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej
- Usługa odbioru i utylizacji odpadów medycznych
- Dostawy aparatury medycznej w ramach rozbudowy bazy sprzętowej Oddziału Neurochirurgii, jako realizacja dotacji Województwa Dolnośląskiego…
- Dostawa wyrobów medycznych dla Pracowni Neuroradiologii Zabiegowej
- Dostawy środków kontrastowych
- Dostawy radiofarmaceutyku do programu lekowego wraz z aminokwasami do infuzji, roztworu Octreotidum, produktu leczniczego do procedury RDTL
- Dostawy aparatury medycznej jako realizacja wniosku do Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności – KPO nr KPOD.07.02-IP.10-0360/25
- Dostawy radiofarmaceutyku do programu lekowego wraz z aminokwasami do infuzji, roztworu Octreotidum, produktu leczniczego do procedury RDTL
- Dostawy produktów leczniczych do programów lekowych Nusinersen i Risdiplamum
- Dostawy igieł, strzykawek, wenflonów
- Dostawy wyrobów medycznych do embolizacji