dostawy leków i substancji recepturowych
Buyer: Areszt Śledczy w Krakowie
- Published
- 18 November 2025
- Submission deadline
- 2 January 2026, 09:00
- Place of performance
- Kraków, PL213
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00762615-2025
- Reference
- 25a3d529-34da-459c-9bef-2e37954e88a4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33600000Productos farmacéuticos
Description
przetarg nieograniczony
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | produkty lecznicze 1 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 2 | produkty lecznicze 2 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 3 | produkty lecznicze 3 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 4 | produkty lecznicze 4 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 5 | produkty lecznicze 5 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 6 | produkty lecznicze 6 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
Official publications
- TED · 00762615-2025 · 18 November 2025
- OJS · 222/2025 · 18 November 2025