El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesAccelerated procedure

Dostawy leków i środków diagnostycznych - Z/20/PN/25

Buyer: Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego

Published
17 June 2025
Submission deadline
27 June 2025, 12:00
Place of performance
Grudziądz, PL616
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00389912-2025
Reference
69d83f15-e97b-4cc4-92ff-0b6e50f4ed5e
Official source
Official source

CPV codes

Description

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i środków diagnostycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zamawiający gwarantuje, że minimalna wartość dostaw w okresie obowiązywania umowy wyniesie 75% maksymalnej wartości wynagrodzenia Wykonawcy w zakresie danego zadania, określonej w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy – nie dotyczy zadań nr 8, 9, 11, 12, 14. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.

Lots (34)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Zadanie nr 1- Dostawy leków z programów terapeutycznych
Grudziądz, PL616
33600000 Productos farmacéuticos
2 Zadanie nr 2- Dostawy leków z programów terapeutycznych
Grudziądz, PL616
33600000 Productos farmacéuticos
3 Zadanie nr 3- Dostawy leków z programów terapeutycznych
Grudziądz, PL616
33600000 Productos farmacéuticos
4 Zadanie nr 4- Dostawy leków z programów terapeutycznych
Grudziądz, PL616
33600000 Productos farmacéuticos
5 Zadanie nr 5- Dostawy leków z programów terapeutycznych
Grudziądz, PL616
33600000 Productos farmacéuticos
6 Zadanie nr 6- Dostawy leków z programów terapeutycznych
Grudziądz, PL616
33600000 Productos farmacéuticos
7 Zadanie nr 7- Dostawy leków z programów terapeutycznych
Grudziądz, PL616
33600000 Productos farmacéuticos
8 Zadanie nr 8- Dostawy leków z programów terapeutycznych
Grudziądz, PL616
33600000 Productos farmacéuticos
9 Zadanie nr 9- Dostawy leków z programów terapeutycznych
Grudziądz, PL616
33600000 Productos farmacéuticos
10 Zadanie nr 10- Dostawy leków z programów terapeutycznych
Grudziądz, PL616
33600000 Productos farmacéuticos
11 Zadanie nr 11- Dostawy leków stosowanych w chemioterapii
Grudziądz, PL616
33600000 Productos farmacéuticos
12 Zadanie nr 12- Dostawy leków z programów terapeutycznych
Grudziądz, PL616
33600000 Productos farmacéuticos
13 Zadanie nr 13- Dostawy leków z programów terapeutycznych
Grudziądz, PL616
33600000 Productos farmacéuticos
14 Zadanie nr 14- Dostawy preparatów stosowanych w chemioterapii nowotworów
Grudziądz, PL616
33600000 Productos farmacéuticos
15 Zadanie nr 15- Dostawy preparatów stosowanych w chemioterapii nowotworów
Grudziądz, PL616
33600000 Productos farmacéuticos
16 Zadanie nr 16- Dostawy preparatów stosowanych w chemioterapii nowotworów
Grudziądz, PL616
33600000 Productos farmacéuticos
17 Zadanie nr 17- Dostawy leków różnych
Grudziądz, PL616
33600000 Productos farmacéuticos
18 Zadanie nr 18- Dostawy leków różnych
Grudziądz, PL616
33600000 Productos farmacéuticos
19 Zadanie nr 19- Dostawy leków różnych
Grudziądz, PL616
33600000 Productos farmacéuticos
20 Zadanie nr 20- Dostawy antybiotyków
Grudziądz, PL616
33600000 Productos farmacéuticos
21 Zadanie nr 21- Dostawy leków różnych
Grudziądz, PL616
33600000 Productos farmacéuticos
22 Zadanie nr 22- Dostawy leków różnych
Grudziądz, PL616
33600000 Productos farmacéuticos
23 Zadanie nr 23- Dostawy leków różnych
Grudziądz, PL616
33600000 Productos farmacéuticos
24 Zadanie nr 24- Dostawy leków różnych
Grudziądz, PL616
33600000 Productos farmacéuticos
25 Zadanie nr 25- Dostawy leków różnych
Grudziądz, PL616
33600000 Productos farmacéuticos
26 Zadanie nr 26- Dostawy leków różnych
Grudziądz, PL616
33600000 Productos farmacéuticos
27 Zadanie nr 27- Dostawy leków różnych
Grudziądz, PL616
33600000 Productos farmacéuticos
28 Zadanie nr 28- Dostawy leków różnych
Grudziądz, PL616
33600000 Productos farmacéuticos
29 Zadanie nr 29- Dostawy leków różnych
Grudziądz, PL616
33600000 Productos farmacéuticos
30 Zadanie nr 30- Dostawy leków różnych
Grudziądz, PL616
33600000 Productos farmacéuticos

Award criteria

Official publications

Other tenders from Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego