Dostawa zautomatyzowanego systemu diagnostycznego do identyfikacji bakterii i grzybów metodą analizy metabolicznej wraz z wyposażeniem
Buyer: Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich - Państwowy Instytut Badawczy
- Published
- 21 August 2025
- Place of performance
- Plewiska, PL418
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00547591-2025
- Reference
- a8f6f47a-d0a8-4994-8301-d12e2121f605
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38500000Aparatos de control y prueba
Description
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego i wolnego od wad prawnych i fizycznych zautomatyzowanego systemu diagnostycznego do identyfikacji bakterii i grzybów metodą analizy metabolicznej wraz z wyposażeniem (dalej całość zwana jako „Sprzęt”). Dalsze informacje co do opisu Sprzętu i zakresu dostawy podane są w dalszej części ogłoszenia (Opis (BT-24-Lot), przy czym w pełni i wyczerpująco informacje we wskazanym zakresie podaje SWZ. 2. Ilekroć w niniejszym ogłoszeniu używane jest określenie spośród wskazanych poniżej należy przez to rozumieć: 1) ustawa PZP - polska ustawa z dnia 11.09.2019 r. - Prawo zamówień publicznych, 2) SWZ lub Dokumenty zamówienia - sporządzony dla niniejszego postępowania (i trybu przetargu nieograniczonego) dokument zamówienia, o którym mowa w art. 133 i 134 ustawy PZP z załącznikami, w tym załącznikiem nr 2 (Opis techniczno-zakresowy dostawy) oraz Wzorem Umowy; 3) Wzór Umowy – projektowane postanowienia umowy o zamówienie, których treść podaje załącznik nr 9 SWZ.
Award criteria
- Price — 100% - Cena
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| BioMaxima S.A. | 793,300 zł | — |
Official publications
- TED · 00547591-2025 · 21 August 2025
- OJS · 159/2025 · 21 August 2025
Other tenders from Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich - Państwowy Instytut Badawczy
- Dostawa termocyklerów do badań ekspresji genów w czasie rzeczywistym (Rt-PCR) wraz oprogramowaniem oraz do reakcji PCR wraz z…
- Dostawa zestawu trzech komór fitotronowych do hodowli kultur in vitro i roślin
- Dostawa zestawu trzech komór fitotronowych do hodowli kultur in vitro i roślin
- Dostawa kalorymetru stożkowego z systemem analizy toksyczności produktów spalania biokompozytów oraz produktów z biomasy roślin włóknistych
- Dostawa zintegrowanego systemu do symulacji procesów trawiennych in vitro wraz z wyposażeniem
- Dostawa zestawu do analizy ekspresji genów wraz z wyposażeniem
- Dostawa zestawu (systemu) online SFE/SFC/UHPLC/HESI-MSMS z potrójnym kwadrupolem oraz kolektorem frakcji wraz z wyposażeniem
- Dostawa odwróconego mikroskopu wraz z wyposażeniem
- Dostawa urządzenia do automatycznej elektroforezy DNA i RNA wraz z wyposażeniem
- Dostawa spektrometru masowego MALDI-TOF wraz z wyposażeniem