Dostawa wyrobów medycznych dla Oddziału Neonatologicznego
Buyer: Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
- Published
- 9 October 2025
- Place of performance
- Ruda Śląska, PL22A
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00662201-2025
- Reference
- 81146e0d-323c-403c-b9bb-7503898e6dbd
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33140000Material médico fungible
- 33141200Catéteres
- 33141620Carteras sanitarias
- 33141310Jeringas
Description
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych dla Oddziału Neonatologicznego do Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 7 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 7 części (pakietów). 3. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320).
Award criteria
- Price — Przy wyborze oferty najkorzystniejszej, Zamawiający będzie się kierował kryterium: cena 100 pkt
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Lubmedical Sp. z o.o. Sp. k. | 843,750 zł | — |
Official publications
- TED · 00662201-2025 · 9 October 2025
- OJS · 194/2025 · 9 October 2025
Other tenders from Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
- Dostawa materiałów okulistycznych
- Konkurs ofert nr 50/KŚZ/26 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Neonatologicznego oraz Poradni Neonatologicznej Szpitala…
- Konkurs ofert nr 44/KŚZ/26 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Poradni Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej działającej w Zespole…
- Dostawa wyrobów medycznych
- Dostawa wyrobów medycznych
- Dostawa wyrobów medycznych
- Konkurs ofert nr 85/KŚZ/25 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach zabezpieczenia Izby Przyjęć Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej…
- Dostawa wyrobów medycznych dla Oddziału Chirurgii Urazowo Ortopedycznej
- Dostawa sprzętu medycznego realizowana w ramach projektu pt. Rozwój diagnostyki Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej w obszarze kardiologii
- Świadczenie usług całodziennego żywienia pacjentów Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.