Dostawa wyrobów medycznych
Buyer: Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
- Published
- 7 August 2025
- Place of performance
- PL22A
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00517484-2025
- Reference
- 502be779-d170-44b5-9be9-357f57c0197d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33140000Material médico fungible
- 33141220Cánulas
- 33141640Drenes
- 33141320Agujas para uso médico
- 33141310Jeringas
- 33141200Catéteres
- 33141620Carteras sanitarias
- 33141621Kit para incontinencia
Description
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych dla Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 7 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 33 części (pakiety). 3. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320).
Lots (25)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pakiet nr 1 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 2 | Pakiet nr 2 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 3 | Pakiet nr 3 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 4 | Pakiet nr 4 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 5 | Pakiet nr 5 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 6 | Pakiet nr 6 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 7 | Pakiet nr 7 | 33141220 Cánulas | — |
| 8 | Pakiet nr 10 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 9 | Pakiet nr 11 | 33141220 Cánulas | — |
| 10 | Pakiet nr 12 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 11 | Pakiet nr 13 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 12 | Pakiet nr 14 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 13 | Pakiet nr 15 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 14 | Pakiet nr 17 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 15 | Pakiet nr 19 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 16 | Pakiet nr 20 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 17 | Pakiet nr 23 | 33141310 Jeringas | — |
| 18 | Pakiet nr 24 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 19 | Pakiet nr 25 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 20 | Pakiet nr 26 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 21 | Pakiet nr 27 | 33141620 Carteras sanitarias | — |
| 22 | Pakiet nr 28 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 23 | Pakiet nr 30 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 24 | Pakiet nr 31 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 25 | Pakiet nr 32 | 33199000 Vestuario médico | — |
Award criteria
- Price — Przy wyborze oferty najkorzystniejszej, Zamawiający będzie się kierował kryterium: cena 100 pkt
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Anmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | 486,328 zł | — |
| Beryl Med Poland Sp. z o.o. | 408,480 zł | — |
| Getinge Polska Sp. z o.o. | 320,000 zł | — |
| Beryl Med Poland Sp. z o.o. | 150,151 zł | — |
| Bialmed Sp. z o.o. (Część 15,18) | 115,353 zł | — |
| Fisher & Paykel Healthcare Poland Sp. z o.o. | 113,790 zł | — |
| Inter Consult MD Sp. z o.o.sp.k. | 111,111 zł | — |
| Vygon Polska Sp. z o.o. | 88,945 zł | — |
| Beryl Med Poland Sp. z o.o. | 66,836 zł | — |
| SORIMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA | 55,176 zł | — |
Official publications
- TED · 00517484-2025 · 7 August 2025
- OJS · 150/2025 · 7 August 2025
Other tenders from Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
- Dostawa materiałów okulistycznych
- Konkurs ofert nr 50/KŚZ/26 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Neonatologicznego oraz Poradni Neonatologicznej Szpitala…
- Konkurs ofert nr 44/KŚZ/26 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Poradni Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej działającej w Zespole…
- Dostawa wyrobów medycznych
- Dostawa wyrobów medycznych
- Dostawa wyrobów medycznych
- Konkurs ofert nr 85/KŚZ/25 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach zabezpieczenia Izby Przyjęć Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej…
- Dostawa wyrobów medycznych dla Oddziału Chirurgii Urazowo Ortopedycznej
- Dostawa sprzętu medycznego realizowana w ramach projektu pt. Rozwój diagnostyki Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej w obszarze kardiologii
- Świadczenie usług całodziennego żywienia pacjentów Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.