Dostawa wyrobów medycznych
Buyer: Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
- Published
- 7 August 2024
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00475117-2024
- Reference
- df60eb7c-8d2d-4e2c-b6a8-fb5334d33eb1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33140000Material médico fungible
- 33140000Material médico fungible
Description
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych dla Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 7 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 57 części (pakietów). 3. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 z późn. zm.).
Lots (11)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pakiet nr 45 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 2 | Pakiet nr 46 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 3 | Pakiet nr 47 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 4 | Pakiet nr 49 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 5 | Pakiet nr 50 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 6 | Pakiet nr 52 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 7 | Pakiet nr 53 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 8 | Pakiet nr 54 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 9 | Pakiet nr 55 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 10 | Pakiet nr 56 | 33141220 | — |
| 11 | Pakiet nr 57 | 33140000 Material médico fungible | — |
Award criteria
- Price — Przy wyborze oferty najkorzystniejszej, Zamawiający będzie się kierował kryterium: cena 100 pkt
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Aesculap Chifa Sp. z o.o. | 382,042 zł | — |
| Biochem Polska S.A., | 96,800 zł | — |
| Anmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | 85,147 zł | — |
| Skamex S.A. | 49,324 zł | — |
| LENCOMM TRADE INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | 42,228 zł | — |
| Beryl Med Poland Sp. z o.o. | 35,925 zł | — |
| Inter Consult MD Sp. z o.o.sp.k. | 19,300 zł | — |
| PROMED Spółka Akcyjna | 19,278 zł | — |
| MEDTRONIC POLAND SP. Z O.O. - Oferta nr 9 | 7,033 zł | — |
| CITONET ŚLĄSKI Sp. z o.o. | 1,029 zł | — |
Official publications
- TED · 00475117-2024 · 7 August 2024
- OJS · 153/2024 · 7 August 2024
Other tenders from Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
- Dostawa materiałów okulistycznych
- Konkurs ofert nr 50/KŚZ/26 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Neonatologicznego oraz Poradni Neonatologicznej Szpitala…
- Konkurs ofert nr 44/KŚZ/26 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Poradni Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej działającej w Zespole…
- Dostawa wyrobów medycznych
- Dostawa wyrobów medycznych
- Dostawa wyrobów medycznych
- Konkurs ofert nr 85/KŚZ/25 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach zabezpieczenia Izby Przyjęć Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej…
- Dostawa wyrobów medycznych dla Oddziału Chirurgii Urazowo Ortopedycznej
- Dostawa sprzętu medycznego realizowana w ramach projektu pt. Rozwój diagnostyki Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej w obszarze kardiologii
- Świadczenie usług całodziennego żywienia pacjentów Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.