Dostawa wyrobów medycznych
Buyer: Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
- Published
- 16 May 2024
- Submission deadline
- 29 May 2024, 09:00
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00290182-2024
- Reference
- df60eb7c-8d2d-4e2c-b6a8-fb5334d33eb1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33140000Material médico fungible
- 33140000Material médico fungible
Description
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych dla Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 7 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 57 części (pakietów). 3. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 z późn. zm.).
Lots (57)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pakiet nr 1 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 2 | Pakiet nr 2 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 3 | Pakiet nr 3 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 4 | Pakiet nr 4 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 5 | Pakiet nr 5 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 6 | Pakiet nr 6 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 7 | Pakiet nr 7 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 8 | Pakiet nr 8 | 33169400 Contenedores quirúrgicos | — |
| 9 | Pakiet nr 9 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 10 | Pakiet nr 10 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 11 | Pakiet nr 11 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 12 | Pakiet nr 12 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 13 | Pakiet nr 13 | 33141640 Drenes | — |
| 14 | Pakiet nr 14 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 15 | Pakiet nr 15 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 16 | Pakiet nr 16 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 17 | Pakiet nr 17 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 18 | Pakiet nr 18 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 19 | Pakiet nr 19 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 20 | Pakiet nr 20 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 21 | Pakiet nr 21 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 22 | Pakiet nr 22 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 23 | Pakiet nr 23 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 24 | Pakiet nr 24 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 25 | Pakiet nr 25 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 26 | Pakiet nr 26 | 33763000 Toallas de papel | — |
| 27 | Pakiet nr 27 | 33198000 Artículos de papel para hospital | — |
| 28 | Pakiet nr 28 | 33198000 Artículos de papel para hospital | — |
| 29 | Pakiet nr 29 | 33198000 Artículos de papel para hospital | — |
| 30 | Pakiet nr 30 | 33198000 Artículos de papel para hospital | — |
Award criteria
- Price — Przy wyborze oferty najkorzystniejszej, Zamawiający będzie się kierował kryterium: cena 100 pkt
Official publications
- TED · 00290182-2024 · 16 May 2024
- OJS · 95/2024 · 16 May 2024
Other tenders from Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
- Dostawa materiałów okulistycznych
- Konkurs ofert nr 50/KŚZ/26 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Neonatologicznego oraz Poradni Neonatologicznej Szpitala…
- Konkurs ofert nr 44/KŚZ/26 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Poradni Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej działającej w Zespole…
- Dostawa wyrobów medycznych
- Dostawa wyrobów medycznych
- Dostawa wyrobów medycznych
- Konkurs ofert nr 85/KŚZ/25 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach zabezpieczenia Izby Przyjęć Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej…
- Dostawa wyrobów medycznych dla Oddziału Chirurgii Urazowo Ortopedycznej
- Dostawa sprzętu medycznego realizowana w ramach projektu pt. Rozwój diagnostyki Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej w obszarze kardiologii
- Świadczenie usług całodziennego żywienia pacjentów Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.