Dostawa wstawek hamulcowych do taboru kolejowego
Buyer: "PKP Intercity" S.A.
- Published
- 19 September 2024
- Place of performance
- PL911
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00562310-2024
- Reference
- 2e7c845c-d0db-4eb3-a096-f06443712d38
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34322000Frenos y partes de frenos
Description
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wstawek hamulcowych do taboru kolejowego. 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na trzy odrębne części. 3. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „ustawą Pzp” lub "Pzp". Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym. 4. Szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zawiera SWZ i załączniki do SWZ, stanowiące jej integralną część.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Dostawa wstawek hamulcowych DO-250B z dylatacją TW-BG/080004-1 do Zakładu Północnego i Zachodniego | 34322000 Frenos y partes de frenos | — |
| 2 | Dostawa wstawek hamulcowych DO-250B z dylatacją TW-BG/080004-1 do Zakładu Południowego i Centralnego | 34322000 Frenos y partes de frenos | — |
| 3 | Dostawa wstawek hamulcowych W-14 do wszystkich Zakładów Spółki | 34322000 Frenos y partes de frenos | — |
Award criteria
- Price — Kryterium oceny ofert w zakresie ceny za wykonanie przedmiotu zamówienia zostało opisane w Rozdziale XV SWZ.
- Price — Kryterium oceny ofert w zakresie ceny za wykonanie przedmiotu zamówienia zostało opisane w Rozdziale XV SWZ.
- Quality — Kryterium oceny ofert w zakresie terminu wykonania dostawy częściowej zostało opisane w Rozdziale XV SWZ.
- Price — Kryterium oceny ofert w zakresie ceny za wykonanie przedmiotu zamówienia zostało opisane w Rozdziale XV SWZ
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Odlewnia Żeliwa Bydgoszcz sp. z o.o. | 24,750,000 zł | — |
| Odlewnia Żeliwa Bydgoszcz sp. z o.o. | 17,600,000 zł | — |
| Odlewnia Żeliwa Bydgoszcz sp. z o.o. | 427,000 zł | — |
Official publications
- TED · 00562310-2024 · 19 September 2024
- OJS · 183/2024 · 19 September 2024