El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Dostawa wstawek hamulcowych do taboru kolejowego

Buyer: "PKP Intercity" S.A.

Published
19 April 2024
Submission deadline
21 May 2024, 12:00
Place of performance
PL911
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00232170-2024
Reference
2e7c845c-d0db-4eb3-a096-f06443712d38
Official source
Official source

CPV codes

Description

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wstawek hamulcowych do taboru kolejowego. 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na trzy odrębne części. 3. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz.U. z 2023 r., poz. 1605 ze zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp” lub "Pzp". Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym. 4. Szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zawiera SWZ i załączniki do SWZ, stanowiące jej integralną część.

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Dostawa wstawek hamulcowych DO-250B z dylatacją TW-BG/080004-1 do Zakładu Północnego i Zachodniego
PL911
34322000 Frenos y partes de frenos
2 Dostawa wstawek hamulcowych DO-250B z dylatacją TW-BG/080004-1 do Zakładu Południowego i Centralnego
PL911
34322000 Frenos y partes de frenos
3 Dostawa wstawek hamulcowych W-14 do wszystkich Zakładów Spółki
PL911
34322000 Frenos y partes de frenos

Award criteria

Official publications