El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

dostawa warzyw i owoców

Buyer: Centrum Usług Logistycznych

Published
28 November 2023
Submission deadline
9 January 2024, 10:00
Place of performance
Warszawa, PL911
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00722535-2023
Reference
b148c8a9-38f4-4488-b933-3e07e4357e71
Official source
Official source

CPV codes

Description

przetarg nieograniczony na dostawę warzyw i owoców do obiektów Centrum Usług Logistycznych

Lots (7)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 dostawa warzyw i owoców część nr 1
Zakopane, PL911
15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos
2 dostawa warzyw i owoców część nr 2
Świnoujście, PL911
15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos
3 dostawa warzyw i owoców część nr 3
Polańczyk, PL911
15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos
4 dostawa warzyw i owoców część nr 4
Wrocław, PL514
15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos
5 dostawa warzyw i owoców część nr 5
Warszawa, PL911
15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos
6 dostawa warzyw i owoców część nr 6
Międzyzdroje, PL911
15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos
7 dostawa warzyw i owoców część nr 7
Warszawa, PL911
15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos

Award criteria

Official publications