El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Supplies

Dostawa urządzeń medycznych w podziale na pakiety

Buyer: Warszawski Uniwersytet Medyczny

Published
8 September 2025
Place of performance
Warszawa, PL911
Procedure
Open procedure
Notice number
00582497-2025
Reference
56dd4fed-97a2-4728-9fe3-a982a49d36f7
Official source
Official source

CPV codes

Description

1. Postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320) zwanej dalej „ustawą”, aktów wykonawczych do ustawy. 2. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy. 3. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 5. Wykonawca powinien zapoznać się z niniejszą specyfikacją warunków zamówienia, zwaną dalej „SWZ”. 6. Zamawiający nie zastrzega osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań, zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy. 7. Komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z postanowieniami Rozdziału XVII SWZ, przy użyciu platformy zakupowej „eZamawiający” firmy Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. – Marketplanet, zwanej dalej „Platformą”, dostępnej pod adresem: …

Lots (5)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Pakiet 1: Urządzenie do monitorowania poprawności techniki inhalacji - 2 szt.
Warszawa, PL911
33100000 Equipamiento médico
2 Pakiet 2: Pupilometr elektroniczny – 1 szt
Warszawa, PL911
33100000 Equipamiento médico
3 Pakiet 3: Mini-resektoskop bipolarny - 2 szt.
Warszawa, PL911
33100000 Equipamiento médico
4 Pakiet 4: Laryngoskop - 2 szt.
Warszawa, PL911
33100000 Equipamiento médico
5 Pakiet 5: Sensor glikemiczny – 75 szt.
Warszawa, PL911
33100000 Equipamiento médico

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
IMS Innovative Medical SolutionsSp. z o.o. Sp.k. 51,230 zł

Official publications