El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Supplies

Dostawa urządzeń medycznych w podziale na pakiety

Buyer: Warszawski Uniwersytet Medyczny

Published
28 August 2025
Place of performance
Warszawa, PL911
Procedure
Open procedure
Notice number
00561128-2025
Reference
b24ad33a-8ab4-4a2e-a317-0ab6f880273c
Official source
Official source

CPV codes

Description

1. Postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320) zwanej dalej „ustawą”, aktów wykonawczych do ustawy. 2. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy. 3. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 5. Wykonawca powinien zapoznać się z niniejszą specyfikacją warunków zamówienia, zwaną dalej „SWZ”. 6. Zamawiający nie zastrzega osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań, zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy. 7. Komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z postanowieniami Rozdziału XVII SWZ, przy użyciu platformy zakupowej „eZamawiający” firmy Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. – Marketplanet, zwanej dalej „Platformą”, dostępnej pod adresem: …

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Pakiet 5: Wideootoskop cyfrowy z wyposażeniem – 1 szt.
Warszawa, PL911
33100000 Equipamiento médico
2 Pakiet 6: Monitor aktywności z wyposażeniem - 2 szt.
Warszawa, PL911
33100000 Equipamiento médico
3 Pakiet 7: Pulsoksymetr – 1 szt.
Warszawa, PL911
33100000 Equipamiento médico

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
Medag Aparatura Medyczna P. Augustynowicz Spółka Jawna 11,500 zł
Przedsiębiorstwo "MIKROPOLIS" Michał Siekański 5,486 zł
PROMED Spółka Akcyjna 2,190 zł

Official publications