Dostawa urządzeń medycznych w podziale na pakiety
Buyer: Warszawski Uniwersytet Medyczny
- Published
- 10 July 2025
- Place of performance
- Warszawa, PL911
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00448529-2025
- Reference
- b24ad33a-8ab4-4a2e-a317-0ab6f880273c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33100000Equipamiento médico
Description
1. Postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320) zwanej dalej „ustawą”, aktów wykonawczych do ustawy. 2. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy. 3. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 5. Wykonawca powinien zapoznać się z niniejszą specyfikacją warunków zamówienia, zwaną dalej „SWZ”. 6. Zamawiający nie zastrzega osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań, zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy. 7. Komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z postanowieniami Rozdziału XVII SWZ, przy użyciu platformy zakupowej „eZamawiający” firmy Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. – Marketplanet, zwanej dalej „Platformą”, dostępnej pod adresem: …
Lots (9)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pakiet 1: Doppler kieszonkowy - 1 szt. | 33100000 Equipamiento médico | — |
| 2 | Pakiet 2: Kapilaroskop - 1 szt. | 33100000 Equipamiento médico | — |
| 3 | Pakiet 3: Elektrostymulator -12 szt. | 33100000 Equipamiento médico | — |
| 4 | Pakiet 4: Zestaw do automatycznego pomiaru ciśnienia tętniczego, 1 szt. | 33100000 Equipamiento médico | — |
| 5 | Pakiet 5: Wideootoskop cyfrowy z wyposażeniem – 1 szt. | 33100000 Equipamiento médico | — |
| 6 | Pakiet 6: Monitor aktywności z wyposażeniem - 2 szt. | 33100000 Equipamiento médico | — |
| 7 | Pakiet 7: Pulsoksymetr – 1 szt. | 33100000 Equipamiento médico | — |
| 8 | Pakiet 8: System do autotransfuzji | 33100000 Equipamiento médico | — |
| 9 | Pakiet 9: Kamizelka do EKG – 30 szt. | 33100000 Equipamiento médico | — |
Award criteria
- Price — W kryterium Cena (KC) – 60% Zamawiający każdej z ofert przyzna liczbę punktów obliczoną wg wzoru: Kc = Cmin\Co x 60% x 100 gdzie: K C – liczba punktów przyznanych ocenianej ofercie w kryterium…
- Quality — W kryterium Ocena techniczna (KT) – 30 % Zamawiający każdej z ofert przyzna liczbę punktów obliczoną wg wzoru: KT = Po/ P max x 30% x 100 gdzie: K T – liczba punktów przyznanych ocenianej ofercie w…
- Quality — W kryterium Okres gwarancji (KG) – 10% Zamawiający każdej ofercie ocenianej, której okres gwarancji spełnia warunki określone w Rozdziale V przyzna 10 punktów za dodatkowe pełne 12 miesięcy powyżej…
- Price — W kryterium Cena (KC) – 60% Zamawiający każdej z ofert przyzna liczbę punktów obliczoną wg wzoru: Kc = Cmin\Co x 60% x 100 gdzie: K C – liczba punktów przyznanych ocenianej ofercie w kryterium „Cena”…
- Price — W kryterium Cena (KC) – 60% Zamawiający każdej z ofert przyzna liczbę punktów obliczoną wg wzoru: Kc = Cmin\Co x 60% x 100 gdzie: K C – liczba punktów przyznanych ocenianej ofercie w kryterium „Cena”…
- Price — W kryterium Cena (KC) – 60% Zamawiający każdej z ofert przyzna liczbę punktów obliczoną wg wzoru: Kc = Cmin\Co x 60% x 100 gdzie: K C – liczba punktów przyznanych ocenianej ofercie w kryterium „Cena”…
- Price — W kryterium Cena (KC) – 60% Zamawiający każdej z ofert przyzna liczbę punktów obliczoną wg wzoru: Kc = Cmin\Co x 60% x 100 gdzie: K C – liczba punktów przyznanych ocenianej ofercie w kryterium „Cena”…
- Quality — W kryterium Ocena techniczna (KT) – 30 % Zamawiający każdej z ofert przyzna liczbę punktów obliczoną wg wzoru: KT = Po/ P max x 30% x 100 gdzie: K T – liczba punktów przyznanych ocenianej ofercie w…
- Quality — W kryterium Ocena techniczna (KT) – 30 % Zamawiający każdej z ofert przyzna liczbę punktów obliczoną wg wzoru: KT = Po/ P max x 30% x 100 gdzie: K T – liczba punktów przyznanych ocenianej ofercie w…
- Quality — W kryterium Okres gwarancji (KG) – 10% Zamawiający każdej ofercie ocenianej, której okres gwarancji spełnia warunki określone w Rozdziale V przyzna 10 punktów za dodatkowe pełne 12 miesięcy powyżej…
- Quality — W kryterium Okres gwarancji (KG) – 10% Zamawiający każdej ofercie ocenianej, której okres gwarancji spełnia warunki określone w Rozdziale V przyzna 10 punktów za dodatkowe pełne 12 miesięcy powyżej…
- Quality — W kryterium Okres gwarancji (KG) – 10% Zamawiający każdej ofercie ocenianej, której okres gwarancji spełnia warunki określone w Rozdziale V przyzna 10 punktów za dodatkowe pełne 12 miesięcy powyżej…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| LivaNova Poland sp. z o. o. | 185,544 zł | — |
Official publications
- TED · 00448529-2025 · 10 July 2025
- OJS · 130/2025 · 10 July 2025