Dostawa ultrasonografu
Buyer: Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego
- Published
- 9 April 2024
- Submission deadline
- 25 April 2024, 12:30
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00208198-2024
- Reference
- b51d6a59-461e-4da0-9cb6-ef09bbe0640b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33112200Unidad de ultrasonidos
Description
Przedmiotem umowy jest dostawa ultrasonografu zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Zestawienie Wymaganych Funkcji i Parametrów Technicznych stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu
Award criteria
- Price — cena-100 %
Official publications
- TED · 00208198-2024 · 9 April 2024
- OJS · 70/2024 · 9 April 2024
Other tenders from Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego
- Dostawy asortymentu jednorazowego wraz z dzierżawą aparatów dla Banku Krwi, Laboratorium Mikrobiologicznego, Laboratorium Analitycznego…
- świadczenie usługi pełnego serwisowania w celu utrzymania w ciągłej pełnosprawności tomografu komputerowego SOMATOM DEFINITION AS przez…
- Dostawa urządzeń dla Oddziału Rehabilitacji Ogólnoustrojowej - znak sprawy: Z/53/PN/26
- Dostawy leków i wyrobów medycznych - znak sprawy: Z/47/PN/26
- Dostawy asortymentu jednorazowego dla Oddziału Kardiochirurgii na okres 24 miesięcy- znak sprawy Z/90/PN/26
- Dostawy materiałów szewnych - znak sprawy: Z/23/PN/26
- Dostawy materiałów szewnych - znak sprawy: Z/23/PN/26
- Dostawy obłożeń chirurgicznych na okres 24 miesięcy - znak sprawy: Z51/PN/26
- Dostawy asortymentu jednorazowego dla Oddziału Chirurgii Naczyń na okres 24 miesięcy- znak sprawy: Z/82/PN/26
- Dostawa spirometrów - znak sprawy: Z/67/PN/26