Dostawa ultrasonografów w podziale na 2 części.
Buyer: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
- Published
- 6 February 2025
- Place of performance
- Biała Podlaska, PL811
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00081612-2025
- Reference
- 67af1b0e-04c7-4cc0-a76d-0b272ab3781d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33112200Unidad de ultrasonidos
Description
Przedmiotem zamówienia jest dostawa ultrasonografów w podziale na 2 części. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019r. PZP, (Dz.U. z 2024r. poz. 1320)– dalej PZP, w trybie przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej przekraczającej progi unijne (art. 132 PZP). Przedmiot zamówienia we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV) określony jest kodami: 33112200-0 – ultrasonograf Na ofertę składają się: 1) uzupełniony formularz ofertowy, zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ; 2) uzupełniony formularz asortymentowo-cenowy, zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ 3) uzupełnione zestawienie minimalnych wymaganych parametrów technicznych, zgodnie z załącznikiem nr 4.1 - 4.2 do SWZ. Oferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy i wyprodukowany nie wcześniej niż w 2024r. Oferowany przedmiot zamówienia musi być seryjnie produkowany. Zamawiający nie dopuszcza zaoferowania przedmiotu modyfikowanego pod potrzeby przedmiotu zamówienia. Na oferowany sprzęt Wykonawca udzieli minimum 24-miesięcznego okresu gwarancji. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie za mówienia. W takim przypadku: 1) w odniesieniu do warunków udziału w postępowaniu wskazanych w ust. 1 pkt 3 swz, wykon…
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1. Ultrasonograf | 33112200 Unidad de ultrasonidos | — |
| 2 | 2. Ultrasonograf ortopedyczny | 33112200 Unidad de ultrasonidos | — |
Award criteria
- Price — Sposób obliczenia punktów za kryterium cena opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Jakość – termin dostawy - opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Jakość – parametry techniczne - opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Jakość – okres gwarancji - opisany jest w rozdz. XIII swz.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Miro Sp. z o.o. | 224,074 zł | — |
| Intimex Sp. z o.o. Sp. k. | 148,148 zł | — |
Official publications
- TED · 00081612-2025 · 6 February 2025
- OJS · 26/2025 · 6 February 2025
Other tenders from Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
- Dostawa środków przeciwnowotworowych, przeciwgrzybicznych środkach bakteryjnych, różnych produktów leczniczych, środków przeciwbólowych,…
- Dostawa narzędzi i wyrobów do posiadanego przez Zamawiającego robota chirurgicznego DA VINCI X, protez stawu kolanowego, endoprotez (...),…
- Dostawa środków przeciwnowotworowych, środków immunosupresyjnych, immunoglobulin w podziale na 19 części.
- Dostawa sprzętu medycznego w podziale na 8 części
- Dostawa środków przeciwnowotworowych, przeciwgrzybicznych środkach bakteryjnych, różnych produktów leczniczych, środków przeciwbólowych,…
- Dostawa wózków medycznych, wózków do transportu chorych w pozycji leżącej z napędem, łóżek elektrycznych z szafkami, (...), w podziale na…
- Dostawa echa serca z głowicą liniową – do zakładania dostępu naczyniowego, echokardiografów (...), w podziale na 15 części.
- Dostawa środków przeciwnowotworowych, różnych produktów leczniczych, środków antywirusowych do użytku ogólnoustrojowego, w podziale na 25…
- Dostawa stymulatorów dwujamowych i jednojamowych oraz elektrod stymulujących, stymulatorów dwujamowych i jednojamowych oraz elektron…
- Dostawa kompresów jałowych i niejałowych, opatrunków, wat medycznych, opatrunków przylepnych, bandaży, Implantów chirurgicznych,…