Dostawa taśm przenośnikowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla potrzeb WĘGLOKOKS KRAJ S.A. KWK Bobrek w roku 2024 (grupa mat. 252-2).
Buyer: WĘGLOKOKS KRAJ S.A.
- Published
- 18 March 2024
- Estimated value
- 1,180,000 zł
- Place of performance
- Bytom, PL228
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00160172-2024
- Reference
- 98739b0c-3357-4ef8-a7cf-2d1a3b765949
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34312600Bandas transportadoras de caucho
Description
Udzielenie zamówienia publicznego w trybie negocjacji bez ogłoszenia uzasadnione jest pilną potrzebą, gdyż taśma przenośnikowa przeznaczona przez Zamawiającego w ramach prac drążeniowych w Dowierzchni 6b w pokładzie 504 w celu wydłużenia biegu ściany 5 w pokładzie 504 została zużyta w dniu, 03.02.2024 r. do wymiany podczas awarii na przenośnikach odstawy głównej urobku PT nr 2 (270m), PT nr 10 (335m), PT nr 11 (1310m) oraz przenośniku taśmowym PT-2 w Dowierzchni 6a w pokładzie 504 (620m), który odprowadzał urobek ze ściany 5. W związku z powyższym udzielenie zamówienia na dostawę taśmy przenośnikowej będącej przedmiotem zamówienia jest niezbędne do wydobycia po wydłużeniu ściany 5 w pokładzie 504, co ma nastąpić w miesiącu kwietniu 2024 r. Konieczność udzielenia zamówienia z tym trybie z uwagi na ww. okoliczność nie wynika z przyczyn leżących po stronie Zamawiającego i nie można było jej przewidzieć. Z uwagi na rozpoczęcie ww. wydobycia w kwietniu 2024 r. nie jest możliwe obecnie zachowanie terminów określonych dla przetargu nieograniczonego, przetargu ograniczonego lub negocjacji z ogłoszeniem. Zakup materiału jest niezbędny do uruchomienia wydobycia po ukończonym drążeniu Dowie…
Award criteria
- Price — Dla kryterium „Cena ofertowa brutto” – waga wynosi 100%. Sposób obliczenia został podany w SWZ.
Official publications
- TED · 00160172-2024 · 18 March 2024
- OJS · 55/2024 · 18 March 2024