Dostawa subskrypcji oprogramowania narzędziowego do tworzenia animacji video
Buyer: Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy
- Published
- 22 July 2025
- Submission deadline
- 19 August 2025, 11:00
- Place of performance
- Warszawa, PL911
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00477714-2025
- Reference
- dcaf839b-d231-4efe-b7db-d4e111a9cec0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
- 48700000Utilidades de paquetes de software
Description
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa subskrypcji 12-miesięcznej na oprogramowanie narzędziowe Vyond Enterprise lub oprogramowanie równoważne, opisane przez Zamawiającego w pkt 5 Załącznika nr 1 do SWZ-SOPZ wraz z udzieleniem stosownej licencji umożliwiającej korzystanie z Oprogramowania na zasadach wynikających z Warunków Licencyjnych. 2. Zamówienie w ramach prawa opcji zakłada zakup i dostawę 12 miesięcznej subskrypcji na oprogramowanie narzędziowe Vyond Enterprise lub oprogramowanie równoważne po upływie 11 miesięcy od pierwszego zakupu (zamówienie podstawowe). 3. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ. 4. Termin realizacji zamówienia: Zamówienie podstawowe: dostawa subskrypcji nastąpi do 7 dni kalendarzowych liczonych od dnia zawarcia Umowy. Zamówienie w ramach prawa opcji: dostawa subskrypcji nastąpi najpóźniej w dniu wygaśnięcia subskrypcji licencji Oprogramowania z zamówienia podstawowego. 5. Sposób oceny ofert: Zamawiający dokonując wyboru najkorzystniejszej oferty spośród ofert niepodlegających odrzuceniu, złożonych w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu, będzie kierował się kryterium i jego znaczeniem oraz będzie oceniał …
Award criteria
- Price — Szczegółowe informacje dotyczącego sposobu przyznawania punktów w niniejszym kryterium znajdują się w SWZ.
Official publications
- TED · 00477714-2025 · 22 July 2025
- OJS · 138/2025 · 22 July 2025
Other tenders from Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy
- Dostawa sprzętu fotograficznego
- Wykonanie robót budowlanych wraz z dostawą i montażem wyposażenia na potrzeby realizacji inwestycji pn.: ‘Centrum Cyberbezpieczeństwa NASK’
- „Dostawa Zestawów Wyposażenia Pracowni STEM (C13L) Część nr 1 i Część nr 2”
- Dostawa sprzętu sieciowego”
- Dostawa sprzętu sieciowego
- Oprogramowanie narzędziowe graficzne
- Wsparcie techniczne dla urządzeń FortiGate i oprogramowania FortiOS
- Dostawa i montaż Mobilnych Pracowni Komputerowych
- Przygotowanie i wsparcie realizacji zawodów OSINT CTF
- Dostawa serwerów