Dostawa strzemion kabłąkowych do łączenia elementów obudowy o profilu V dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych - nr grupy 288-2
Buyer: Polska Grupa Górnicza S.A.
- Published
- 12 November 2025
- Place of performance
- PL22A
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00749567-2025
- Reference
- eb6563a3-cdc2-4d61-8b79-b10c5e1ff67e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44212380Partes de estructuras
Description
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH (Dz.U. poz. 2019 ze zm.).
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjno-Usługowa | 13,910,075 zł | — |
Official publications
- TED · 00749567-2025 · 12 November 2025
- OJS · 218/2025 · 12 November 2025