Dostawa stacjonarnego aparatu RTG (...), w podziale na 5 części.
Buyer: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
- Published
- 17 September 2025
- Submission deadline
- 24 September 2025, 12:00
- Place of performance
- Biała Podlaska, PL811
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00607306-2025
- Reference
- 209e1e2e-b36c-45e9-9952-8a88664a6ac9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33100000Equipamiento médico
- 33111000Aparatos para radiología
- 33112000Material de imaginería ecográfica, doppler y por ultrasonidos
- 33110000Equipos de imaginería para uso médico, odontológico y veterinario
- 45400000Acabado de edificios
- 39711110Combinaciones de refrigerador y congelador-conservador
- 33192000Mobiliario para uso médico
Description
Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacjonarnego aparatu RTG, głowicy USG z opcją elastografii, systemu do biopsji wspomaganej próżnią pod kontrolą USG, wózka medycznego szufladowego oraz chłodziarek, w podziale na 5 części. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019r. PZP, (Dz.U. z 2024r. poz. 1320)– dalej PZP, w trybie przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej przekraczającej progi unijne (art. 132 PZP) w oparciu o art. 138 ust. 4 ustawy Pzp. Zamawiający informuje, że zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia", Inwestycja D1.1.1 "Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych" - projekt pn. "Poprawa dostępności i jakości świadczeń medycznych w dziedzinie onkologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej", nr projektu: KPOD.07.02-IP.10-0113/24. Przedmiot zamówienia we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV) określony jest kodami: 33100000-1 - urządzenia medyczne 33111000-1 - aparatura rentgenowska 33112000-8 - sprzęt obrazuj…
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1. Stacjonarny aparat RTG | 33111000 Aparatos para radiología | — |
| 2 | 2. Głowica USG z opcją elastografii | 33112000 Material de imaginería ecográfica, doppler y por ultrasonidos | — |
| 3 | 3. System do biopsji wspomaganej próżnią pod kontrolą USG | 33110000 Equipos de imaginería para uso médico, odontológico y veterinario | — |
| 4 | 4. Wózek medyczny szufladowy | 33192000 Mobiliario para uso médico | — |
| 5 | 5. Chłodziarki | 39711110 Combinaciones de refrigerador y congelador-conservador | — |
Award criteria
- Price — Sposób obliczenia punktów za kryterium cena opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Jakość – termin dostawy - opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Jakość – parametry techniczne - opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Jakość – parametry techniczne - opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Jakość – parametry techniczne - opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Jakość – okres gwarancji - opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Jakość – okres gwarancji - opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Jakość – okres gwarancji - opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Jakość – gwarancja - opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Jakość – gwarancja - opisany jest w rozdz. XIII swz.
Official publications
- TED · 00607306-2025 · 17 September 2025
- OJS · 178/2025 · 17 September 2025
Other tenders from Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
- Dostawa środków przeciwnowotworowych, przeciwgrzybicznych środkach bakteryjnych, różnych produktów leczniczych, środków przeciwbólowych,…
- Dostawa narzędzi i wyrobów do posiadanego przez Zamawiającego robota chirurgicznego DA VINCI X, protez stawu kolanowego, endoprotez (...),…
- Dostawa środków przeciwnowotworowych, środków immunosupresyjnych, immunoglobulin w podziale na 19 części.
- Dostawa sprzętu medycznego w podziale na 8 części
- Dostawa środków przeciwnowotworowych, przeciwgrzybicznych środkach bakteryjnych, różnych produktów leczniczych, środków przeciwbólowych,…
- Dostawa wózków medycznych, wózków do transportu chorych w pozycji leżącej z napędem, łóżek elektrycznych z szafkami, (...), w podziale na…
- Dostawa echa serca z głowicą liniową – do zakładania dostępu naczyniowego, echokardiografów (...), w podziale na 15 części.
- Dostawa środków przeciwnowotworowych, różnych produktów leczniczych, środków antywirusowych do użytku ogólnoustrojowego, w podziale na 25…
- Dostawa stymulatorów dwujamowych i jednojamowych oraz elektrod stymulujących, stymulatorów dwujamowych i jednojamowych oraz elektron…
- Dostawa kompresów jałowych i niejałowych, opatrunków, wat medycznych, opatrunków przylepnych, bandaży, Implantów chirurgicznych,…