Dostawa stacji opisowej z systemem PACS oraz systemu do biopsji wspomaganej próżnią pod kontrolą USG w podziale na 2 części
Buyer: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
- Published
- 16 December 2025
- Submission deadline
- 13 January 2026, 12:00
- Place of performance
- Biała Podlaska, PL811
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00834608-2025
- Reference
- a72e54ac-c49f-495f-adce-f74b20d9ac3f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48180000Paquetes de software médico
- 48329000Sistema de imágenes y archivo
- 33110000Equipos de imaginería para uso médico, odontológico y veterinario
Description
Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacji opisowej z systemem PACS wraz z wdrożeniem oraz systemu do biopsji wspomaganej próżnią pod kontrolą USG w podziale na 2 części. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019r. PZP, (Dz.U. z 2024r. poz. 1320)– dalej PZP, w trybie przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej przekraczającej progi unijne (art. 132 PZP) w oparciu o art. 138 ust. 4 ustawy Pzp. Zamawiający informuje, że zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia", Inwestycja D1.1.1 "Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych" - projekt pn. "Poprawa dostępności i jakości świadczeń medycznych w dziedzinie onkologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej", nr projektu: KPOD.07.02-IP.10-0113/24. Przedmiot zamówienia we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV) określony jest kodami: 48180000-3 – pakiety oprogramowania medycznego 48329000-0 – systemy obrazowania i archiwizowania 33110000-4 – sprzęt obrazujący d…
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1. Stacja opisowa z systemem PACS | 48180000 Paquetes de software médico | — |
| 2 | 2. System do biopsji wspomaganej próżnią pod kontrolą USG | 33110000 Equipos de imaginería para uso médico, odontológico y veterinario | — |
Award criteria
- Price — Sposób obliczenia punktów za kryterium cena opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Okres gwarancji - opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Termin dostawy - opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Jakość – termin dostawy - opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Jakość – parametry techniczne - opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Jakość – okres gwarancji - opisany jest w rozdz. XIII swz.
Official publications
- TED · 00834608-2025 · 16 December 2025
- OJS · 242/2025 · 16 December 2025
Other tenders from Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
- Dostawa środków przeciwnowotworowych, przeciwgrzybicznych środkach bakteryjnych, różnych produktów leczniczych, środków przeciwbólowych,…
- Dostawa narzędzi i wyrobów do posiadanego przez Zamawiającego robota chirurgicznego DA VINCI X, protez stawu kolanowego, endoprotez (...),…
- Dostawa środków przeciwnowotworowych, środków immunosupresyjnych, immunoglobulin w podziale na 19 części.
- Dostawa sprzętu medycznego w podziale na 8 części
- Dostawa środków przeciwnowotworowych, przeciwgrzybicznych środkach bakteryjnych, różnych produktów leczniczych, środków przeciwbólowych,…
- Dostawa wózków medycznych, wózków do transportu chorych w pozycji leżącej z napędem, łóżek elektrycznych z szafkami, (...), w podziale na…
- Dostawa echa serca z głowicą liniową – do zakładania dostępu naczyniowego, echokardiografów (...), w podziale na 15 części.
- Dostawa środków przeciwnowotworowych, różnych produktów leczniczych, środków antywirusowych do użytku ogólnoustrojowego, w podziale na 25…
- Dostawa stymulatorów dwujamowych i jednojamowych oraz elektrod stymulujących, stymulatorów dwujamowych i jednojamowych oraz elektron…
- Dostawa kompresów jałowych i niejałowych, opatrunków, wat medycznych, opatrunków przylepnych, bandaży, Implantów chirurgicznych,…