Dostawa sprzętu pożarniczego
Buyer: Wojskowy Zarząd Infrastruktury
- Published
- 9 April 2024
- Submission deadline
- 15 May 2024, 11:00
- Estimated value
- 2,219,210 zł
- Place of performance
- PL415
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00208844-2024
- Reference
- 0a9993d4-8f37-43d8-ae68-1566c816dad2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 35110000Equipo de extinción de incendios, salvamento y seguridad
Description
przetarg nieograniczony
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Dostawa środka pianotwórczego | 35110000 Equipo de extinción de incendios, salvamento y seguridad | 1,081,300 zł |
| 2 | Dostawa przedmiotów odzieży specjalnej i środków ochrony indywidualnej strażaka | 18100000 Ropa de trabajo, ropa de trabajo especial y accesorios | 1,137,910 zł |
Award criteria
- Price — 100%
Official publications
- TED · 00208844-2024 · 9 April 2024
- OJS · 70/2024 · 9 April 2024