Dostawa sprzętu medycznego, w podziale na 7 części
Buyer: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
- Published
- 16 January 2025
- Place of performance
- Biała Podlaska, PL811
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00031693-2025
- Reference
- aa00571a-bdc9-403c-8278-9e13076efb29
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33100000Equipamiento médico
- 38000000Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
- 38515200Microscopios de fluorescencia
- 39711120Congeladores
- 38434000Analizadores
- 38500000Aparatos de control y prueba
- 33192300Mobiliario para uso médico, excepto camas y mesas
- 38430000Aparatos de detección y análisis
Description
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego, tj. mikroskopów optycznych, mikroskopu fluorescencyjnego, zamrażarek, sekwenatora Sangera, termocyklera do reakcji PCR, aparatu do automatycznej izolacji kwasów nukleinowych oraz foteli do chemioterapii, w podziale na 7 części. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019r. PZP, (Dz.U. z 2024r. poz. 1320)– dalej PZP, w trybie przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej przekraczającej progi unijne (art. 132 PZP). Z uwagi na krótki termin rozliczenia środków finansowych za zakupiony sprzęt do Ministerstwa Zdrowia, Zamawiający na mocy art. 138 ust 2 pkt 2 ustawy Pzp, wyznacza termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp. Przedmiot zamówienia jest współfinansowany ze środków publicznych pozostających w dyspozycji Ministra Zdrowia w ramach programu wieloletniego pn. „Narodowa Strategia Onkologiczna” – zadanie pn. „Doposażenie klinik i oddziałów hematoonkologicznych w sprzęt do diagnostyki i leczenia białaczek i chłoniaków” – dla podmiotów udzielających świadczenia osobom dorosłym w 2024r. Zamawiający przewiduje unieważnienie przedmiotowego postępowania w całości …
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1. Mikroskop optyczny | 38634000 Microscopios ópticos | — |
| 2 | 2. Mikroskop fluorescencyjny | 38515200 Microscopios de fluorescencia | — |
| 3 | 3. Zamrażarka -20 st. C | 39711120 Congeladores | — |
| 4 | 4. Sekwenator Sangera | 38430000 Aparatos de detección y análisis | — |
| 5 | 5. Termocykler do reakcji PCR | 38434000 Analizadores | — |
| 6 | 6. Aparat do automatycznej izolacji kwasów nukleinowych | 38500000 Aparatos de control y prueba | — |
Award criteria
- Price — Sposób obliczenia punktów za kryterium cena opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Jakość – termin dostawy - opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Jakość – termin dostawy - opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Jakość – termin dostawy - opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Jakość – parametry techniczne - opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Jakość – parametry techniczne - opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Jakość – parametry techniczne - opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Jakość – okres gwarancji - opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Jakość – termin dostawy - opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Jakość – termin dostawy - opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Jakość – termin dostawy - opisany jest w rozdz. XIII swz.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Precoptic Co. Wojciechowscy Sp.j. | 142,000 zł | — |
| Precoptic Co. Wojciechowscy Sp.j. | 117,000 zł | — |
Official publications
- TED · 00031693-2025 · 16 January 2025
- OJS · 11/2025 · 16 January 2025
Other tenders from Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
- Dostawa środków przeciwnowotworowych, przeciwgrzybicznych środkach bakteryjnych, różnych produktów leczniczych, środków przeciwbólowych,…
- Dostawa narzędzi i wyrobów do posiadanego przez Zamawiającego robota chirurgicznego DA VINCI X, protez stawu kolanowego, endoprotez (...),…
- Dostawa środków przeciwnowotworowych, środków immunosupresyjnych, immunoglobulin w podziale na 19 części.
- Dostawa sprzętu medycznego w podziale na 8 części
- Dostawa środków przeciwnowotworowych, przeciwgrzybicznych środkach bakteryjnych, różnych produktów leczniczych, środków przeciwbólowych,…
- Dostawa wózków medycznych, wózków do transportu chorych w pozycji leżącej z napędem, łóżek elektrycznych z szafkami, (...), w podziale na…
- Dostawa echa serca z głowicą liniową – do zakładania dostępu naczyniowego, echokardiografów (...), w podziale na 15 części.
- Dostawa środków przeciwnowotworowych, różnych produktów leczniczych, środków antywirusowych do użytku ogólnoustrojowego, w podziale na 25…
- Dostawa stymulatorów dwujamowych i jednojamowych oraz elektrod stymulujących, stymulatorów dwujamowych i jednojamowych oraz elektron…
- Dostawa kompresów jałowych i niejałowych, opatrunków, wat medycznych, opatrunków przylepnych, bandaży, Implantów chirurgicznych,…