El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union SuppliesAccelerated procedure

Dostawa sprzętu medycznego, w podziale na 7 części

Buyer: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej

Published
4 November 2024
Place of performance
Biała Podlaska, PL811
Procedure
Open procedure
Notice number
00666489-2024
Reference
aa00571a-bdc9-403c-8278-9e13076efb29
Official source
Official source

CPV codes

Description

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego, tj. mikroskopów optycznych, mikroskopu fluorescencyjnego, zamrażarek, sekwenatora Sangera, termocyklera do reakcji PCR, aparatu do automatycznej izolacji kwasów nukleinowych oraz foteli do chemioterapii, w podziale na 7 części. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019r. PZP, (Dz.U. z 2024r. poz. 1320)– dalej PZP, w trybie przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej przekraczającej progi unijne (art. 132 PZP). Z uwagi na krótki termin rozliczenia środków finansowych za zakupiony sprzęt do Ministerstwa Zdrowia, Zamawiający na mocy art. 138 ust 2 pkt 2 ustawy Pzp, wyznacza termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp. Przedmiot zamówienia jest współfinansowany ze środków publicznych pozostających w dyspozycji Ministra Zdrowia w ramach programu wieloletniego pn. „Narodowa Strategia Onkologiczna” – zadanie pn. „Doposażenie klinik i oddziałów hematoonkologicznych w sprzęt do diagnostyki i leczenia białaczek i chłoniaków” – dla podmiotów udzielających świadczenia osobom dorosłym w 2024r. Zamawiający przewiduje unieważnienie przedmiotowego postępowania w całości …

Lots (6)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 1. Mikroskop optyczny
Biała Podlaska, PL811
38634000 Microscopios ópticos
2 2. Mikroskop fluorescencyjny
Biała Podlaska, PL811
38515200 Microscopios de fluorescencia
3 3. Zamrażarka -20 st. C
Biała Podlaska, PL811
39711120 Congeladores
4 4. Sekwenator Sangera
Biała Podlaska, PL811
38430000 Aparatos de detección y análisis
5 5. Termocykler do reakcji PCR
Biała Podlaska, PL811
38434000 Analizadores
6 6. Aparat do automatycznej izolacji kwasów nukleinowych
Biała Podlaska, PL811
38500000 Aparatos de control y prueba

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
Precoptic Co. Wojciechowscy Sp.j. 106,000 zł
Precoptic Co. Wojciechowscy Sp.j. 36,000 zł

Official publications

Other tenders from Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej