Dostawa sprzętu komputerowego w podziale na pakiety
Buyer: Warszawski Uniwersytet Medyczny
- Published
- 14 October 2024
- Submission deadline
- 12 November 2024, 11:00
- Place of performance
- Warszawa, PL911
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00620347-2024
- Reference
- 166a65a9-59bc-458a-9061-10c2f14c062b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30200000Equipo y material informático
Description
1. Postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r., poz. 1320) zwanej dalej „ustawą”, aktów wykonawczych do ustawy. 2. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy. 3. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 5. Wykonawca powinien zapoznać się z niniejszą specyfikacją warunków zamówienia, zwaną dalej „SWZ”. 6. Zamawiający nie zastrzega osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań, zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy. 7. Komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z postanowieniami Rozdziału XVII SWZ, przy użyciu platformy zakupowej „eZamawiający” firmy Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. – Marketplanet, zwanej dalej „Platformą”, dostępną pod adresem…
Lots (11)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pakiet 1 - Komputer SFF | 30200000 Equipo y material informático | — |
| 2 | Pakiet 2 - Komputer przenośny _ konfiguracja 1 | 30200000 Equipo y material informático | — |
| 3 | Pakiet 3 - Komputer typu tablet | 30200000 Equipo y material informático | — |
| 4 | Pakiet 4 - Komputer typu tablet | 30200000 Equipo y material informático | — |
| 5 | Pakiet 5 - Monitor zakrzywiony 49" | 30200000 Equipo y material informático | — |
| 6 | Pakiet 6 - Komputer przenośny _ konfiguracja 2 | 30200000 Equipo y material informático | — |
| 7 | Pakiet 7 - Monitor 5K - 2 szt. | 30200000 Equipo y material informático | — |
| 8 | Pakiet 8 - Komputer typu tablet - 2 szt | 30200000 Equipo y material informático | — |
| 9 | Pakiet 9 - Stacja robocza | 30200000 Equipo y material informático | — |
| 10 | Pakiet10 - Komputer typu tablet – 4 szt. | 30200000 Equipo y material informático | — |
| 11 | Pakiet 11 - Stacja robocza z monitorem – 1 kpl. | 30200000 Equipo y material informático | — |
Award criteria
- Price — 1) Za ofertę najkorzystniejszą, w odniesieniu do każdego z Pakietów z osobna, uznana zostanie oferta, która uzyska największą liczbę punktów obliczana wg wzoru: K = Kc +KG gdzie: K – liczba punktów…
- Quality — 10
Official publications
- TED · 00620347-2024 · 14 October 2024
- OJS · 200/2024 · 14 October 2024