El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesAccelerated procedure

Dostawa sprzętu do diagnostyki patomorfologicznej - znak sprawy: Z/75/PN/25

Buyer: Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego

Published
15 October 2025
Submission deadline
27 October 2025, 12:00
Place of performance
Grudziądz, PL616
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00678677-2025
Reference
2f68992c-db16-4c47-accc-66bb8e0ed28d
Official source
Official source

CPV codes

Description

Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę sprzętu do diagnostyki patomorfologicznej, w tym: zadanie nr 1 – dostawa dwóch sztuk procesora tkankowego, zadanie nr 2 –dostawa zatapiarki, zadanie nr 3 – dostawa dwóch sztuk barwiarek, zadanie nr 4 –dostawa dwóch sztuk nakrywarek, zadanie nr 5 –dostawa dwóch sztuk mikrotomu, zadanie nr 6- dostawa dwóch sztuk drukarek do kasetek, zadanie nr 7- dostawa dwóch sztuk drukarek do szkiełek (dalej: jako sprzęt), szczegółowo opisanego w Zestawieniu Parametrów Technicznych stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z Projektowanymi Postanowieniami Umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. Zakup przez Zamawiającego sprzętu, o którym mowa w ust. 1 dokonywany będzie w ramach zawartej ze Skarbem Państwa Ministrem zdrowia umowy na realizację programu wieloletniego pn. „Narodowa Strategia Onkologiczna” w zakresie zakupu specjalistycznej aparatury (dalej: jako umowa dotacyjna). Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokon…

Lots (7)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Zadanie nr 1 – Dostawa dwóch sztuk procesora tkankowego
Grudziądz, PL616
33100000 Equipamiento médico
2 Zadanie nr 2 – Dostawa zatapiarki
Grudziądz, PL616
33100000 Equipamiento médico
3 Zadanie nr 3 – Dostawa dwóch sztuk barwiarek
Grudziądz, PL616
33100000 Equipamiento médico
4 Zadanie nr 4 – Dostawa dwóch sztuk nakrywarek
Grudziądz, PL616
33100000 Equipamiento médico
5 Zadanie nr 5 – Dostawa dwóch sztuk mikrotomu
Grudziądz, PL616
33100000 Equipamiento médico
6 Zadanie nr 6 – Dostawa dwóch sztuk drukarek do kasetek
Grudziądz, PL616
33100000 Equipamiento médico
7 Zadanie nr 7 – Dostawa dwóch sztuk drukarek do szkiełek
Grudziądz, PL616
33100000 Equipamiento médico

Award criteria

Official publications

Other tenders from Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego