Dostawa sprzęgów do pojazdów metra typu Varsovia w latach 2025-2026
Buyer: Miasto Stołeczne Warszawa, reprezentowane przez Zarząd Transportu Miejskiego w imieniu i na rzecz którego działa Metro Warszawskie Sp. z o.o. (MW Sp. z o.o.)
- Published
- 15 January 2025
- Submission deadline
- 31 January 2025, 12:00
- Place of performance
- Warszawa, PL911
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00027744-2025
- Reference
- 2e9d4c1b-4d5c-4da9-8a2c-6b065ffdec60
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34631000Partes de locomotoras o material móvil
Description
Przedmiotem Zamówienia jest dostawa sprzęgów do pojazdów metra typu Varsovia w latach 2025-2026. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia został określony w Specyfikacji Technicznej wraz z załącznikami (dalej: „ST”), stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot Zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z dokumentacją postępowania, tj.: SWZ i jej załącznikami, w szczególności ST oraz wzorem umowy (załącznik nr 2 do SWZ). Zważywszy iż: 1) W wyniku rozstrzygniętego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzanego w trybie przetargu nieograniczonym Zamawiający nabył pojazdy metra typu Varsovia od Škoda Transportation Group (który jest konstruktorem i producentem pojazdów) bez licencji na ich produkcję (ze względu na koszty takiego postępowania) wraz ze świadectwem dopuszczenia do eksploatacji typu pojazdów Nr PL 59 2023 0059, wydanym przez Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego. W związku z powyższym Zamawiający nie otrzymał i nie posiada dokumentacji konstrukcyjnej i produkcyjnej pojazdów ani ich części; 2) zastosowanie części innych niż wskazane w ST załączonej do SWZ, dla których nie przeprowadzono procedury modernizacyjnej pojazdów opisanej na stronach ww. Urzędu Transpo…
Award criteria
- Price — Cena brutto Przedmiotu Zamówienia
Official publications
- TED · 00027744-2025 · 15 January 2025
- OJS · 10/2025 · 15 January 2025
Other tenders from Miasto Stołeczne Warszawa, reprezentowane przez Zarząd Transportu Miejskiego w imieniu i na rzecz którego działa Metro Warszawskie Sp. z o.o. (MW Sp. z o.o.)
- Dostawa lokomotywy manewrowej
- Dostawa części do układu pneumatycznego pojazdów metra typu Inspiro w latach 2026-2027.
- Dostawa części do układu pneumatycznego pojazdów metra typu Inspiro w latach 2026-2027.
- Dostawa części do układu pneumatycznego pojazdów metra typu Inspiro w latach 2026-2027.
- Dostawa części do układu pneumatycznego pojazdów metra typu Inspiro w latach 2026-2027.
- Modernizacja oświetlenia wewnętrznego w pojazdach metra typu Metropolis 98B
- Dostawa części zamiennych do odbieraków prądu pojazdów metra typu Metropolis 98B, Inspiro oraz Skoda Varsovia
- Dostawa części do układu pneumatycznego pojazdów metra typu Skoda Varsovia w latach 2026-2027.
- Dostawa osi do pojazdów metra typu Metropolis 98B w latach 2028-2030
- Dostawa kół monoblokowych do pojazdów metra typu Metropolis 98B w latach 2028-2030