Dostawa serwerów, licencji (subskrypcji) oraz systemu i oprogramowania w ramach projektu „Onkologiczne Centrum Badań Klinicznych – systemowe i kompleksowe rozwiązanie do zarządzania rozwojem i realizacją badań klinicznych w obszarze hematoonkologii” dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
Buyer: Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
- Published
- 8 May 2024
- Submission deadline
- 17 May 2024, 10:00
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00271737-2024
- Reference
- 03c86467-23c8-4abc-8ca0-5981e4e669e1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30200000Equipo y material informático
Description
Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów, licencji (subskrypcji) oraz systemu i oprogramowania w ramach projektu „Onkologiczne Centrum Badań Klinicznych – systemowe i kompleksowe rozwiązanie do zarządzania rozwojem i realizacją badań klinicznych w obszarze hematoonkologii” dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
Award criteria
- Price — Cena
- Quality — WSPARCIE PROGRAMISTYCZNE
Official publications
- TED · 00271737-2024 · 8 May 2024
- OJS · 90/2024 · 8 May 2024
Other tenders from Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
- NZP.271.118.2026 Postępowanie o udziel.zam.publicz.prowadz.w trybie przetargu nieogran.o wartości powyżej 216 000 euro na dostawę zestawów…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 20 000 000 euro na…
- NZP.272.102.2026 Budowa budynku ambulatoryjnej opieki specjalistycznej Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 20 000 000 euro na…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 20 000 000 euro na…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 10 000 000 euro na dostawę defibrylatora dla Oddziału Kardiologicznego…
- postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 216 000 euro na usługę serwisową dla aparatu SPECT/CT typ: Discovery…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 10 000 000 euro na dostawę endoskopów, RTG z ramieniem C oraz stołu…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 10 000 000 euro na dostawę systemu monitorowania funkcji życiowych…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 216 000 euro na usługę 36 miesięcznej pogwarancyjnej obsługi serwisowej…