Dostawa robota do cytostatyków.
Buyer: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
- Published
- 20 October 2025
- Submission deadline
- 18 November 2025, 12:00
- Place of performance
- Biała Podlaska, PL811
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00688689-2025
- Reference
- 0ffb4650-8bef-4733-9b7c-2a139f9b1e15
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33100000Equipamiento médico
- 42968000Distribuidores
- 42965100Sistema de gestión de almacenes
Description
Przedmiotem zamówienia jest dostawa robota do cytostatyków. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019r. PZP, (Dz.U. z 2024r. poz. 1320)– dalej PZP, w trybie przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej przekraczającej progi unijne (art. 132 PZP) w oparciu o art. 138 ust. 4 ustawy Pzp. Zamawiający informuje, że zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia", Inwestycja D1.1.1 "Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych" - projekt pn. "Poprawa dostępności i jakości świadczeń medycznych w dziedzinie onkologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej", nr projektu: KPOD.07.02-IP.10-0113/24. Przedmiot zamówienia we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV) określony jest kodami: 33100000-1 - urządzenia medyczne 42968000-9 - maszyny wydające 42965100-9 - system zarządzania magazynami Na ofertę składają się: 1) uzupełniony formularz ofertowy, zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ; 2) uzupełnione zestawienie minimalnych wymaganych parametrów t…
Award criteria
- Price — Sposób obliczenia punktów za kryterium cena opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Jakość – termin dostawy - opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Jakość – parametry techniczne - opisany jest w rozdz. XIII swz.
- Quality — Sposób obliczenia punktów za kryterium Jakość – okres gwarancji - opisany jest w rozdz. XIII swz.
Official publications
- TED · 00688689-2025 · 20 October 2025
- OJS · 201/2025 · 20 October 2025
Other tenders from Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
- Dostawa środków przeciwnowotworowych, przeciwgrzybicznych środkach bakteryjnych, różnych produktów leczniczych, środków przeciwbólowych,…
- Dostawa narzędzi i wyrobów do posiadanego przez Zamawiającego robota chirurgicznego DA VINCI X, protez stawu kolanowego, endoprotez (...),…
- Dostawa środków przeciwnowotworowych, środków immunosupresyjnych, immunoglobulin w podziale na 19 części.
- Dostawa sprzętu medycznego w podziale na 8 części
- Dostawa środków przeciwnowotworowych, przeciwgrzybicznych środkach bakteryjnych, różnych produktów leczniczych, środków przeciwbólowych,…
- Dostawa wózków medycznych, wózków do transportu chorych w pozycji leżącej z napędem, łóżek elektrycznych z szafkami, (...), w podziale na…
- Dostawa echa serca z głowicą liniową – do zakładania dostępu naczyniowego, echokardiografów (...), w podziale na 15 części.
- Dostawa środków przeciwnowotworowych, różnych produktów leczniczych, środków antywirusowych do użytku ogólnoustrojowego, w podziale na 25…
- Dostawa stymulatorów dwujamowych i jednojamowych oraz elektrod stymulujących, stymulatorów dwujamowych i jednojamowych oraz elektron…
- Dostawa kompresów jałowych i niejałowych, opatrunków, wat medycznych, opatrunków przylepnych, bandaży, Implantów chirurgicznych,…