Dostawa papieru offsetowego, farby oraz płyt offsetowych dla potrzeb jednostek będących na zaopatrzeniu Jednostki Wojskowej Nr 6021.
Buyer: Jednostka Wojskowa Nr 6021
- Published
- 28 April 2025
- Estimated value
- 574,017 zł
- Place of performance
- Warszawa, PL911
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00272179-2025
- Reference
- 59a44036-ac22-43de-91ea-07ca18850c41
- Official source
- Official source
CPV codes
- 22992000Papel o cartón hecho a mano
- 22510000Planchas offset
- 44800000Pinturas, barnices y mástiques
Description
Postępowanie prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) zwana dalej ustawą Pzp. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. 132 ustawy Pzp. Zamówienie udzielane jest w częściach. Przedmiotem zamówienia jest dostawa papieru offsetowego, farby oraz płyt offsetowych z podziałem na 3 (trzy) części: część I zamówienia – dostawa papieru offsetowego, część II zamówienia – dostawa farb, część III zamówienia – dostawa płyt offsetowych. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 22992000-0 Papier czerpany lub tektura 22510000-8 Płyty offsetowe 44800000-9 Farby, lakiery i mastyksy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1. – 1.3, nr 7 do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją asortymentowo –cenową oraz Projektowane postanowienia umowy. ZAMAWIAJĄCY dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez ZAMAWIAJĄCEGO oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr 1.1. – 1.3. do SWZ. Każdy z WYKONAWCÓW może złożyć ofertę na dowolnie wybraną czę…
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Część I zamówienia – dostawa papieru offsetowego. | 22992000 Papel o cartón hecho a mano | 542,153 zł |
| 2 | Część II zamówienia – dostawa farb. | 44800000 Pinturas, barnices y mástiques | 9,556 zł |
| 3 | Część III zamówienia – dostawa płyt offsetowych. | 22510000 Planchas offset | 22,308 zł |
Award criteria
- Price — Cena (brutto)
- Quality — Termin realizacji dostawy, licząc od dnia podpisania Umowy przez ZAMAWIAJĄCEGO.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Best-Art wspólnicy spółki cywilnej Marlena i Krzysztof Przygoda | 422,407 zł | — |
| AVARGRAF sp. z o.o. sp.k. | 24,050 zł | — |
| TOMASZ NIEWIADOMSKI FANTOM SERWIS | 11,746 zł | — |
Official publications
- TED · 00272179-2025 · 28 April 2025
- OJS · 82/2025 · 28 April 2025