El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Dostawa papieru offsetowego, farby oraz płyt offsetowych dla potrzeb jednostek będących na zaopatrzeniu Jednostki Wojskowej Nr 6021.

Buyer: Jednostka Wojskowa Nr 6021

Published
30 January 2025
Submission deadline
5 March 2025, 09:00
Estimated value
574,017 zł
Place of performance
Warszawa, PL911
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00065633-2025
Reference
59a44036-ac22-43de-91ea-07ca18850c41
Official source
Official source

CPV codes

Description

Postępowanie prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) zwana dalej ustawą Pzp. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. 132 ustawy Pzp. Zamówienie udzielane jest w częściach. Przedmiotem zamówienia jest dostawa papieru offsetowego, farby oraz płyt offsetowych z podziałem na 3 (trzy) części: część I zamówienia – dostawa papieru offsetowego, część II zamówienia – dostawa farb, część III zamówienia – dostawa płyt offsetowych. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 22992000-0 Papier czerpany lub tektura 22510000-8 Płyty offsetowe 44800000-9 Farby, lakiery i mastyksy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1. – 1.3, nr 7 do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją asortymentowo –cenową oraz Projektowane postanowienia umowy. ZAMAWIAJĄCY dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez ZAMAWIAJĄCEGO oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr 1.1. – 1.3. do SWZ. Każdy z WYKONAWCÓW może złożyć ofertę na dowolnie wybraną czę…

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Część I zamówienia – dostawa papieru offsetowego.
Warszawa, PL911
22992000 Papel o cartón hecho a mano 542,153 zł
2 Część II zamówienia – dostawa farb.
Warszawa, PL911
44800000 Pinturas, barnices y mástiques 9,556 zł
3 Część III zamówienia – dostawa płyt offsetowych.
Warszawa, PL911
22510000 Planchas offset 22,308 zł

Award criteria

Official publications