Dostawa paliw 2024
Buyer: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Rejonowe Pogotowie Ratunkowe w Sosnowcu
- Published
- 14 February 2025
- Place of performance
- PL22B
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00100088-2025
- Reference
- 2f841647-0f62-45e2-8339-5223db653656
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09134100Gasoil
- 09132100Gasolina sin plomo
Description
Nr. postępowania: 08/ZP/2024 1. Przedmiot zamówienia Dostawa – zakup oleju napędowego ON (zależnie od pory roku: zimowy, przejściowy, letni) oraz benzyny bezołowiowej 95, dokonywany bezpośrednio do pojazdów na stacjach paliw, dla pojazdów jednostek podległych SPZOZ Rejonowemu Pogotowiu Ratunkowemu w Sosnowcu, określonych w załączniku nr 8 do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. Dla 12 lokalizacji do 179000 L Oleju Napędowego do 5000L Benzyny bezołowiowej Pb95 Strona internetowa postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client /search/list/ocds-148610-2dc8dce4-f56e-11ee-b016-82aaee56c84c Identyfikator procedury: 27547967-71d3-4ea5-9794-39262278dbcf Wewnętrzny identyfikator: 08/ZP/2024 Rodzaj procedury: Otwarta Procedura jest przyspieszona: nie Główne aspekty procedury: Tryb udzielenia zamówienia: postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego przeprowadzone w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r., poz. 1605), Wartość zamówienia jest równa progom unijnym lub przekracza progi unijne określone na podstawie art. 3 ustawy Pzp
Lots (12)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Dostawa paliw 2024 - Stacja Pogotowia Ratunkowego w Sosnowcu | 09134100 Gasoil | — |
| 2 | Dostawa paliw 2024 - Stacja Pogotowia Ratunkowego w Będzinie | 09134100 Gasoil | — |
| 3 | Dostawa paliw 2024 - Stacja Pogotowia Ratunkowego w Czeladzi | 09134100 Gasoil | — |
| 4 | Dostawa paliw 2024 - Miejsce stacjonowania Zespołu Ratownictwa Medycznego w Siewierzu | 09134100 Gasoil | — |
| 5 | Dostawa paliw 2024 - Stacja Pogotowia Ratunkowego w Dąbrowie Górniczej | 09134100 Gasoil | — |
| 6 | Dostawa paliw 2024 - Stacja Pogotowia Ratunkowego w Jaworznie | 09134100 Gasoil | — |
| 7 | Dostawa paliw 2024 - Stacja Pogotowia Ratunkowego w Zawierciu | 09134100 Gasoil | — |
| 8 | Dostawa paliw 2024 - Miejsce Stacjonowania Zespołu Ratownictwa Medycznego w Szczekocinach | 09134100 Gasoil | — |
| 9 | Dostawa paliw 2024 - Miejsce Stacjonowania Zespołu Ratownictwa Medycznego w Pilicy | 09134100 Gasoil | — |
| 10 | Dostawa paliw 2024 - Miejsce Stacjonowania Zespołu Ratownictwa Medycznego w Kroczycach | 09134100 Gasoil | — |
| 11 | Dostawa paliw 2024 - Miejsce Stacjonowania Zespołu Ratownictwa Medycznego w Mierzęcicach | 09134100 Gasoil | — |
| 12 | Dostawa paliw 2024 - Miejsce Stacjonowania Zespołu Ratownictwa Medycznego w Sławkowie | 09134100 Gasoil | — |
Award criteria
- Price — cena
- Cost — opust
- Cost — odległość
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Circle K Polska Sp. z o. o. | 289,880 zł | — |
| Circle K Polska Sp. z o. o. | 182,280 zł | — |
| Circle K Polska Sp. z o. o. | 166,120 zł | — |
| Circle K Polska Sp. z o. o. | 117,900 zł | — |
| ORLEN Spółka Akcyjna | 111,690 zł | — |
| ORLEN Spółka Akcyjna | 59,310 zł | — |
| ORLEN Spółka Akcyjna | 53,360 zł | — |
| ORLEN Spółka Akcyjna | 53,360 zł | — |
| ORLEN Spółka Akcyjna | 47,040 zł | — |
| ORLEN Spółka Akcyjna | 46,480 zł | — |
Official publications
- TED · 00100088-2025 · 14 February 2025
- OJS · 32/2025 · 14 February 2025