Dostawa oleju opałowego dla Jednostki Wojskowej Nr 6021.
Buyer: Jednostka Wojskowa Nr 6021
- Published
- 29 December 2025
- Estimated value
- 998,391 zł
- Place of performance
- Warszawa, PL911
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00865248-2025
- Reference
- d8d6a10b-952a-4526-aacf-e9c8eeb37f19
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09135100Petróleo para calefacción
Description
Postępowanie prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) zwana dalej ustawą Pzp. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. 132 ustawy Pzp. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju opałowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1., 4, 10 do SWZ tj.: Formularz ofertowy wraz ze Specyfikacją cenową, projektowane postanowienia umowy oraz plan dostaw. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Uzasadnienie braku podziału na części: podejmując decyzję o braku podziału zamówienia na części wzięto pod uwagę specyfikę zamówienia, dodatkowe trudności techniczne, koszty i ryzyko, które wiąże się z koordynacją kilku Wykonawców. Decyzja jest optymalna z perspektywy użytkownika końcowego. Zamawiający wymaga złożenia oferty na wszystkie wymagane pozycje świadczenia wykazane w załączniku nr 1.1. do SWZ. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/ozgst. Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z platformazakup…
Award criteria
- Price — Cena
- Quality — Termin realizacji partii zamówienia
- Quality — Opust liczony od ceny za litr oleju
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ARAN Sp. z o.o. w Wyszkowie Ps. k. | 653,685 zł | — |
Official publications
- TED · 00865248-2025 · 29 December 2025
- OJS · 250/2025 · 29 December 2025