Dostawa ognioszczelnych stacji transformatorowych do ściany 996a w pokł. 209 w partii Va dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Piast-Ziemowit Ruch Piast.
Buyer: Polska Grupa Górnicza S. A.
- Published
- 29 August 2025
- Place of performance
- PL22A
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00565750-2025
- Reference
- 44637ecf-8b1c-480d-98c3-521de40a7cae
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31170000Transformadores
Description
1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019r., zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa ognioszczelnych stacji transformatorowych do ściany 996a w pokł. 209 w partii Va dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Piast-Ziemowit Ruch Piast z podziałem na zadania. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Zadanie nr 1 - Dostawa nowej ognioszczelnej stacji transformatorowej niskogabarytowej o mocy 1000kVA i przekładni 6/1 kV (2szt.) | 31170000 Transformadores | — |
| 2 | Zadanie nr 2 - Dostawa nowej ognioszczelnej stacji transformatorowej o mocy 1000kVA i przekładni 6/1 kV (1 szt.) | 31170000 Transformadores | — |
| 3 | Zadanie nr 3 - Dostawa nowej ognioszczelnej stacji transformatorowej niskogabarytowej dwunapięciowej o mocy 1250kVA i przekładni 6/1/0,5 kV (1szt.) | 31170000 Transformadores | — |
Award criteria
- Price — waga 100 %
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| PRZEDSIĘBIORSTWO KOMPLETACJI I MONTAŻU SYSTEMÓW AUTOMATYKI CARBOAUTOMATYKA S.A. | 701,250 zł | — |
Official publications
- TED · 00565750-2025 · 29 August 2025
- OJS · 165/2025 · 29 August 2025