El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Supplies

Dostawa obłożeń operacyjnych

Buyer: Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.

Published
20 December 2024
Place of performance
PL22A
Procedure
Open procedure
Notice number
00783360-2024
Reference
c27841e9-b8a0-4de4-bcf3-97af05beee52
Official source
Official source

CPV codes

Description

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa obłożeń operacyjnych dla Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 7 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 9 części (pakietów). 3. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320).

Lots (9)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Pakiet nr 1
PL22A
33141620 Carteras sanitarias
2 Pakiet nr 2
PL22A
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
3 Pakiet nr 3
PL22A
33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
4 Pakiet nr 4
PL22A
33141620 Carteras sanitarias
5 Pakiet nr 5
PL22A
33141620 Carteras sanitarias
6 Pakiet nr 6
PL22A
33141620 Carteras sanitarias
7 Pakiet nr 7
PL22A
33141620 Carteras sanitarias
8 Pakiet nr 8
PL22A
33141620 Carteras sanitarias
9 Pakiet nr 9
PL22A
33141620 Carteras sanitarias

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
MÖLNLYCKE HEALTH CARE POLSKA Sp. z o.o. 2,813,448 zł
MÖLNLYCKE HEALTH CARE POLSKA Sp. z o.o. 731,975 zł
Zarys International Group Sp. z o. o. Sp. K. 161,128 zł
Zarys International Group Sp. z o. o. Sp. K. 147,283 zł
Zarys International Group Sp. z o. o. Sp. K. 81,451 zł
Zarys International Group Sp. z o. o. Sp. K. 59,651 zł
Aesculap Chifa Sp. z o.o. 14,893 zł
Zarys International Group Sp. z o. o. Sp. K. 14,893 zł
CITONET ŚLĄSKI Sp. z o.o. 133 zł

Official publications

Other tenders from Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.