Dostawa materiałów opatrunkowych - powtórka II
Buyer: Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie
- Published
- 18 December 2025
- Place of performance
- Olsztyn, PL622
- Procedure
- Restricted procedure
- Notice number
- 00843941-2025
- Reference
- dea1158e-706a-43db-8a9f-914f1a3b003a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141116Paquetes de apósitos
Description
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. Uzasadnienie prawne: Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt. 6 ustawy z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2024.1320 z późn. zm.), zwana dalej ustawą pzp. Uzasadnienie faktyczne: W uprzednio prowadzonym postępowaniu DZP-382-29/25 oraz DZP-382-49/25 w trybie przetargu nieograniczonego nie wpłynął żaden wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo wszystkie wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu zostały odrzucone.
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | część 1 | 33141116 Paquetes de apósitos | — |
| 2 | część 2 | 33141116 Paquetes de apósitos | — |
| 3 | część 3 | 33141116 Paquetes de apósitos | — |
| 4 | część 4 | 33141116 Paquetes de apósitos | — |
| 5 | część 5 | 33141116 Paquetes de apósitos | — |
| 6 | część 6 | 33141116 Paquetes de apósitos | — |
Award criteria
- Price — 100
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Citonet Pomorski Sp. z o.o., oraz Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. | 107,017 zł | — |
| EUMed Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | 7,776 zł | — |
| Citonet Pomorski Sp. z o.o., oraz Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. | 1,462 zł | — |
| Cezetel Olsztyn Sp z o.o. Sp.K. | 1,381 zł | — |
| NEOSET PROFI Sp. z o.o. | 922 zł | — |
| Citonet Pomorski Sp. z o.o., oraz Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. | 257 zł | — |
Official publications
- TED · 00843941-2025 · 18 December 2025
- OJS · 244/2025 · 18 December 2025
Other tenders from Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie
- Dostawa asortymentu okulistycznego wraz z dzierżawą aparatu do witrektomii oraz dzierżawą Biometru optycznego
- Dostawa jednorazowego i wielorazowego sprzętu medycznego
- Dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych
- Dostawa obłożeń
- Dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych
- Dostawa produktów leczniczych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia - powtórka
- Dostawa produktów leczniczych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia - powtórka
- Dostawa produktów leczniczych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia - powtórka
- Przeglądy okresowe i naprawy urządzeń medycznych będących na wyposażeniu Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie – powtórka
- Przeglądy okresowe i naprawy urządzeń medycznych będących na wyposażeniu Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie – powtórka