El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Dostawa materiałów opatrunkowych i obłożeń operacyjnych

Buyer: 7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej im. kontradm. prof. Wiesława Łasińskiego

Published
9 April 2025
Submission deadline
20 May 2025, 08:15
Estimated value
3,036,255 zł
Place of performance
Gdańsk, PL633
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00228619-2025
Reference
e180c429-a345-43f8-9c8a-d74a1251515d
Official source
Official source

CPV codes

Description

Przetarg nieograniczony w 28 pakietach

Lots (28)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Pakiet 1
PL633
33141110 Apósitos 47,410 zł
2 Pakiet 2
PL633
33141110 Apósitos 233,600 zł
3 Pakiet 3
PL633
33141110 Apósitos 84,500 zł
4 Pakiet 4
PL633
33141110 Apósitos 125,790 zł
5 Pakiet 5
PL633
33141110 Apósitos 310,000 zł
6 Pakiet 6
PL633
33141110 Apósitos 241,200 zł
7 Pakiet 7
PL633
33141110 Apósitos 83,700 zł
8 Pakiet 8
PL633
33141110 Apósitos 88,200 zł
9 Pakiet 9
PL633
33141110 Apósitos 25,500 zł
10 Pakiet 10
PL633
33141110 Apósitos 139,000 zł
11 Pakiet 11
PL633
33141110 Apósitos 35,000 zł
12 Pakiet 12
PL633
33141110 Apósitos 99,450 zł
13 Pakiet 13
PL633
33141110 Apósitos 148,000 zł
14 Pakiet 14
PL633
33141110 Apósitos 176,500 zł
15 Pakiet 15
PL633
33141110 Apósitos 68,500 zł
16 Pakiet 16
PL633
33141110 Apósitos 322,535 zł
17 Pakiet 17
PL633
33141110 Apósitos 120,860 zł
18 Pakiet 18
PL633
33141110 Apósitos 147,599 zł
19 Pakiet 19
PL633
33141110 Apósitos 36,660 zł
20 Pakiet 20
PL633
33141110 Apósitos 35,700 zł
21 Pakiet 21
PL633
33141110 Apósitos 17,990 zł
22 Pakiet 22
PL633
33141110 Apósitos 35,950 zł
23 Pakiet 23
PL633
33141110 Apósitos 25,885 zł
24 Pakiet 24
PL633
33141110 Apósitos 33,000 zł
25 Pakiet 25
PL633
33141110 Apósitos 58,000 zł
26 Pakiet 26
PL633
33141110 Apósitos 66,786 zł
27 Pakiet 27
PL633
33141110 Apósitos 188,890 zł
28 Pakiet 28
PL633
33141110 Apósitos 40,050 zł

Official publications

Other tenders from 7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej im. kontradm. prof. Wiesława Łasińskiego