Dostawa leków i różnych wyrobów medycznych
Buyer: 7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej im. kontradm. prof. Wiesława Łasińskiego
- Published
- 20 August 2025
- Submission deadline
- 28 August 2025, 08:15
- Place of performance
- Gdańsk, PL633
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00544097-2025
- Reference
- 47e0cb45-f899-4ea1-ad64-8dc342c05186
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33600000Productos farmacéuticos
Description
Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 PZP w 33 pakietach
Lots (33)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pakiet 1 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 2 | Pakiet 2 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 3 | Pakiet 3 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 4 | Pakiet 4 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 5 | Pakiet 5 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 6 | Pakiet 6 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 7 | Pakiet 7 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 8 | Pakiet 8 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 9 | Pakiet 9 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 10 | Pakiet 10 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 11 | Pakiet 11 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 12 | Pakiet 12 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 13 | Pakiet 13 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 14 | Pakiet 14 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 15 | Pakiet 15 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 16 | Pakiet 16 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 17 | Pakiet 17 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 18 | Pakiet 18 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 19 | Pakiet 19 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 20 | Pakiet 20 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 21 | Pakiet 21 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 22 | Pakiet 22 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 23 | Pakiet 23 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 24 | Pakiet 24 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 25 | Pakiet 25 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 26 | Pakiet 26 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 27 | Pakiet 27 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 28 | Pakiet 28 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 29 | Pakiet 29 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 30 | Pakiet 30 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
Official publications
- TED · 00544097-2025 · 20 August 2025
- OJS · 158/2025 · 20 August 2025
Other tenders from 7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej im. kontradm. prof. Wiesława Łasińskiego
- Dostawa asortymentu ortopedycznego
- Dostawa wyrobów do hemodializy i hemodiafiltracji
- Usługa prania bielizny szpitalnej na potrzeby 7 Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku
- Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia w ramach realizacji zadania "Poprawa dostępności do diagnostyki i leczenia onkologicznego ONKO+ w…
- Usługa utrzymania czystości wraz z czynnościami pomocniczymi przy pacjencie w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku
- Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia w ramach realizacji zadania "Poprawa dostępności do diagnostyki i leczenia onkologicznego ONKO+ w…
- Usługa utrzymania czystości wraz z czynnościami pomocniczymi przy pacjencie w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku
- Usługa pogwarancyjnego serwisu rezonansu magnetycznego w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku
- Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia w ramach realizacji zadania "Poprawa dostępności do diagnostyki i leczenia onkologicznego ONKO+ w…
- Usługa utrzymania czystości wraz z czynnościami pomocniczymi przy pacjencie w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku