Dostawa leków do chemioterapii i programów lekowych – postępowanie uzupełniające
Buyer: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
- Published
- 10 July 2025
- Submission deadline
- 11 August 2025, 09:15
- Place of performance
- Wrocław, PL514
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00448654-2025
- Reference
- fdcb844e-083e-4819-aaa5-76cd75e537ba
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33600000Productos farmacéuticos
Description
Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego o wartości zamówienia przekraczającej progi unijne, na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków stosowanych do chemioterapii i programów lekowych zwanych dalej „produktami” do Magazynu Apteki Szpitalnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. Nazwy międzynarodowe, dawki oraz ilości przedmiotu zamówienia określają formularze asortymentowo – cenowe nr 1.1- 1.14 stanowiące załączniki do formularza ofertowego.
Lots (14)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pakiet nr 1 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 2 | Pakiet nr 2 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 3 | Pakiet nr 3 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 4 | Pakiet nr 4 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 5 | Pakiet nr 5 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 6 | Pakiet nr 6 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 7 | Pakiet nr 7 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 8 | Pakiet nr 8 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 9 | Pakiet nr 9 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 10 | Pakiet nr 10 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 11 | Pakiet nr 11 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 12 | Pakiet nr 12 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 13 | Pakiet nr 13 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 14 | Pakiet nr 14 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
Award criteria
- Price — 100
Official publications
- TED · 00448654-2025 · 10 July 2025
- OJS · 130/2025 · 10 July 2025
Other tenders from Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
- DOSTAWA KONTRASTÓW (POWTÓRKA)
- Implanty na przewodnictwo kostne przezskórne i podskórne
- KPO2 – Cyberbezpieczeństwo – Podniesienie obecnie posiadanego rozwiązania Veeam Backup & Replication w wersji Foundation Standard do wersji…
- USŁUGA SERWISU TECHNICZNEGO ROBOTA CHIRURGICZNEGO DA VINCI
- DOSTAWA AKCESORIÓW DO URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH
- USŁUGA OCHRONY FIZYCZNEJ OBIEKTÓW, OSÓB I MIENIA WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO WE WROCŁAWIU
- Dostawa Szpitalnego Systemu Informatycznego klasy ERP wraz z usługą wdrożenia, udzieleniem licencji, świadczeniem usług gwarancji, nadzoru…
- Dostawa gazów medycznych oraz technicznych wraz z napełnieniem i dzierżawą 2 szt. zbiorników na tlen medyczny oraz butli na gazy medyczne i…
- KPO1 –1.4 - Rozbudowa zespołu budynków WSSK na potrzeby Zakładu Patomorfologii oraz Poradni onkologicznych wraz z zakupem sprzętu i…
- KPO3 -2.4 - Zakup i modernizacja wyrobów medycznych w tym wagi elektroniczne i wózki transportowe