Dostawa leków
Buyer: Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
- Published
- 6 August 2025
- Place of performance
- PL22A
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00515354-2025
- Reference
- d3755689-f534-4a33-848a-6da996edd97b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33600000Productos farmacéuticos
Description
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków dla Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ/UMOWY oraz załącznik nr 7 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części (pakiety). 3. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320).
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pakiet nr 1 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 2 | Pakiet nr 2 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 3 | Pakiet nr 3 | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
Award criteria
- Price — Przy wyborze oferty najkorzystniejszej, Zamawiający będzie się kierował kryterium: cena 100 pkt
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| AstraZeneca Kft. | 2,676,905 zł | — |
| Salus International Sp. z o.o. (Czesc 19,20) | 1,712,595 zł | — |
| Salus International Sp. z o.o. (Czesc 19,20) | 45,557 zł | — |
Official publications
- TED · 00515354-2025 · 6 August 2025
- OJS · 149/2025 · 6 August 2025
Other tenders from Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
- Dostawa materiałów okulistycznych
- Konkurs ofert nr 50/KŚZ/26 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Neonatologicznego oraz Poradni Neonatologicznej Szpitala…
- Konkurs ofert nr 44/KŚZ/26 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Poradni Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej działającej w Zespole…
- Dostawa wyrobów medycznych
- Dostawa wyrobów medycznych
- Dostawa wyrobów medycznych
- Konkurs ofert nr 85/KŚZ/25 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach zabezpieczenia Izby Przyjęć Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej…
- Dostawa wyrobów medycznych dla Oddziału Chirurgii Urazowo Ortopedycznej
- Dostawa sprzętu medycznego realizowana w ramach projektu pt. Rozwój diagnostyki Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej w obszarze kardiologii
- Świadczenie usług całodziennego żywienia pacjentów Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.